Sotsiaalamet

Johan Laidoneri plats 5a

Lastekaitsespetsialistide ühine e-postiaadress: lastekaitse@viljandi.ee

Sotsiaalameti ühine e-postiaadress: sotsiaal@viljandi.ee

 

Sotsiaalameti põhimäärus

Sotsiaalkomisjoni põhimäärus

 

Livia Kask

ametijuhataja

Ameti juhtmine, sotsiaaltöö korraldamine.

+372 435 4766; +372 527 4959

livia.kask@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 3

N 16.00-18.00

Epp Heile

hoolduse spetsialist

Täiskasvanute hooldekodusse paigutamine.

+372 435 4758; +372 5193 8320

epp.heile@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:
ruum 1

E, N 9.00-11.30; 13.30-16.00

Livia Kask (ajutine töökohustuste täitja)

eestkoste peaspetsialist

Täiskasvanute eestkoste.

+372 5855 2558

livia.kask@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

eelneval kokkuvõttel

Silvi Reimann

puuetega inimeste hoolekande spetsialist

Hooldaja toetused, puudega inimeste nõustamine, -parkimiskaardid.

+372 435 4745; +372 5333 3227

silvi.reimann@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:
Ruum 1

E, N 9.00-11.30; 13.30-16.00
Ruum nr 1

Külli Frey

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused, raske ja sügavapuudega lapse lapsehoiuteenus, ning puudega lapse hooldajatoetus.

+372 435 4760; +372 5347 7027

kylli.frey@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 4

E 9.00-11.30; N 14.00-18.00

Helje Saul

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused.

+372 435 4765; +372 5307 4892

helje.saul@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 4

E 9.00-11.30; N 14.00-18.00

Piret Kangur

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused.

+372 435 4728; +372 5333 2288

piret.kangur@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 6

N 14.00-18.00; R 9.00-11.30

Kaja Suur

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused.

+372 435 4762; +372 5373 5573

kaja.suur@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 6

N 14.00-18.00; R 9.00-11.30

Gaide Mikkor

toetuste spetsialist

Ühekordne sotsiaaltoetus, sünnitoetus, toimetulekutoetust saanud pere lapse koolimineku toetus ja - koolilõpetamise toetus, toimetulekutoetus, sotsiaaltöö infosüsteemid.

+372 435 4761; +372 5368 2821

gaide.mikkor@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 5

E, T, N 9.00-11.00; 13.00-15.00

Karin Kiis

toetuste peaspetsialist

Üliõpilaste sotsiaaltoetus, lasteaia toidutoetus, toimetulekutoetus, matusetoetus. Sotsiaalkorterite taotlused, tööealiste täiskasvanute nõustamine ja -järelhooldusteenus, täiskasvanute varjupaigateenus.

+372 435 4759; +372 528 3723

karin.kiis@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 5

E, T, N 9.00-11.00; 13.00-15.00

Erli Kaseväli

sotsiaaltöötaja

Alaealiste lastega perede toetamine ja juhendamine probleemide lahendamisel.

+372 53 32 35 30

erli.kasevali@viljandi.ee

Katreen Kasela

Kai Kivisild

Kati Kotsar

Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Teenistussuhe ajutiselt peatatud