Ühistransport

23.08.18

Viljandimaa bussides annab sõiduõiguse  sõidu alustamisel registreeritud kaart. Ühiskaarti saab osta bussijuhtidelt. Kaardi hinnaks on 2 eurot.  Kui Sul ei ole kaarti, siis väljastab bussijuht paberil pileti, mis tuleb alles hoida reisi lõpuni.

Sõit maksab 0 eurot.

Sõidu registreerimine on kohustuslik. Registreerimata sõit ja paberil pileti puudumine loetakse piletita sõitmiseks, mille eest võib määrata trahvi  kuni 40 eurot.

 

Sõidu registreerimisel maaliinidel peab reisija teatama bussijuhile sihtpeatuse.  Linnalähiliinidel (nr 2, 2A, 6, 7,  8, 9, ja 10) ei pea juhti sihtpeatusest teavitama.

 

Nõudeliinid ja  liini osad

Nõudepeatuste teenindamine toimub tellimuse alusel. Kui soovid sõita tavapeatusest nõudepeatusesse, siis anna oma sõidusoovist bussijuhile teada bussi sisenedes. Kui soovid siseneda nõudepeatusest, siis esita tellimus vedaja infotelefonile hiljemalt sõidule eelneva päeva kella 18:00-ks. Nõudepeatusele saad tellimuse esitada ainult sõiduplaanis ette antud päevade ja kellaaegade kohta.

 

Invatõstukiga varustatud maaliinibussi tellimine

Vedajal on võimalus kasutada kahte invatõstukiga varustatud bussi. Vedaja suunab nimetatud busse maaliinildele tellimuse alusel, mis on esitatud infotelefoni kaudu vähemalt 48 tundi enne bussi väljumist.

 

Tellimuse esitamiseks

  • helista Atko Bussiliinid AS infotelefonile 43 40 089;
  • ütle oma nimi ja kontakttelefon;
  • tellimuse kuupäev, liini nr, peatuse nimi ja sõiduplaanijärgne aeg;
  • tellimusest loobumiseks helista samale numbrile ja tühista tellimus.

Teenuse osutaja: Atko Bussiliinid AS
Infotelefon: 434 0089
Infotelefoni tööaeg: 8:00 – 18:00
E-post: viljandi@atko.ee

 

Sõiduplaanid: www.peatus.ee
Rohkem infot: transport.viljandimaa.ee
Ühiskaart: viljandi.pilet.ee