SPORDISTIPENDIUM

20.10.20
Viljandi linna spordistipendium on mõeldud Viljandi linnas elavatele ja tegutsevatele sportlastele, et väärtustada ja toetada nende tegevust spordi arendamisel ja populariseerimisel nii Viljandis kui kogu maailmas.

 

Stipendiumit saab taotleda

  • Hooaega ettevalmistavate tegevuste rahastamiseks;
  • Treeninglaagrites ja võistlustel osalemiseks;
  • Kõige muu jaoks, mis spordiga seotud ja mille vajalikkuses komisjoni veenda suudetakse.

Spordistipendiumi TÄHTAEG on igal aastal 1. veebruar, 1. mai, 1. august ja 1. november. Kui tähtaeg langeb nädalavahetusele või on riigipüha (1. mai), loetakse tähtajaks järgmine tööpäev. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta või lükatakse edasi järgmisesse vooru.

Spordistipendiumite taotlemine toimub läbi e-keskkonna spoku. Spokusse saab sisse logida, valides ülamenüüst E-Teenused.

Tulemustest teavitatakse spordistipendiumi taotlejaid kuu aja jooksul peale tähtaega.

Avaldust täites ning põhjendusi kirjutades tuleks mõelda sellele, et komisjon ei pruugi teada ei Teie ideed ega selle tausta, seega on kõige õigem viis konkreetsus ja põhjalikkus. Kui avalduse täitmine tundub ülemäära keeruline, võib alati pöörduda Viljandi Linnavalitsuse kultuuri ja noorsootöö spetsialisti Evelin Lagle poole.

 

Pea meeles, et peale toetuse saamist lasub toetuse saajal kohustus esitada toetuse kasutamise aruanne, mis tuleb täita samuti e-keskkonnas SPOKU . Kui aruandele on vajalik lisada kuludokumendid ja nende maksmist tõendavad dokumendid, siis peavad need jääma rahakasutamise perioodi sisse. Aruande täitmise osas annab nõu kultuuri- ja noorsootöö spetsialist.

 

Lisainfot spordistipendiumi jagamise ja taotluste menetlemise kohta saab lugeda spordistipendiumi statuudist.

 

Lisainfo ja abi:
Vilja Volmer-Martinson
Kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
4354755
vilja.volmer-martinson@viljandi.ee