Linnavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

Tegevusaruanne 2015 Tegevusaruanne 2016  Tegevusaruanne 2017    Tegevusaruanne 2018Tegevusaruanne 2019  Tegevusaruanne 2020

Esimees: Jane Koitlepp (ISAMAA)
Aseesimees: Erich Pal(VL Südamega Viljandis)
Liikmed:   Priit Kaup (KE)
  Rein Triisa (REF)
  Rein Suurkask (EKRE)
  Ando Kiviberg (Eesti 200)

Eelarve- ja arengukomisjon  (põhimäärus)

Esimees: Helmut Hallemaa (KE)    
Aseesimees: Ando Kiviberg (Eesti 200)    
Liikmed: Asendusliikmed:    
Timo Tints (REF) Innar Susi (REF) Tiina Kütt (Eesti 200) Aigar Ojamets (KE)
Rain Hüva (REF) Hedli Kivilaan (REF) Astrid Bachmann (Eesti 200) Liia Ardel (KE)
Peep Aru (REF) Risto Kaljurand (REF) Helen Valk (Eesti 200)
Tõnis Tulp (EKRE) Annika Timpson (REF) Erich Palm (VL Südamega Viljandis)
Valter Kraavi (EKRE) Raul Kukk (REF) Kristina Libe (VL Südamega Viljandis)
Harri Juhani Aaltonen (ISAMAA) Kert Kärner (REF) Vallo Kirs (VL Südamega Viljandis)
Gunnar Veermäe (ISAMAA) Ardo Sarv (EKRE) Valeri Puusild (KE)
Villem Varik (VL Südamega Viljandis) Tuuli Soomets (EKRE) Sirje Taalmaa (KE)
Malle Vahtra (VL Südamega Viljandis) Margus Keerutaja (ISAMAA) Ado Tomson (KE)
Randel Länts (VL Südamega Viljandis) Marko Tiitus (ISAMAA)  


Hariduskomisjon (põhimäärus)

Esimees:   
Aseesimees: Allan Praats (ISAMAA)  
Liikmed: Asendusliikmed:    
Margit Suurmets (REF) Aavo Palo (REF) Sulev Salm (ISAMAA) Juhan- Mart Salumäe (VL Südamega Viljandis)
Marje Aavik (REF) Epp Välba (REF) Tõnu Särki (ISAMAA) Jaanika Elgula (VL Südamega Viljandis)
Lii Susi (REF) Raul Kukk (REF) Janika Gedvil (Eesti 200) Valli Pang (KE)
Griseldis Künnapuu (EKRE) Kert Kärner (REF) Kristiina Mikk (Eesti 200) Anne Kaarmäe (KE)
Harri Künnapuu (EKRE) Triinu Rõigas (REF) Kadri Kallast (Eesti 200) Annika Kiis (KE)
Karmen Selter (ISAMAA) Marek Tiits (REF) Helen Valk (Eesti 200) Liia Ardel (KE)
Margit Kirss (Eesti 200) Katrin Viira (REF) Peep Tobreluts (VL Südamega Viljandis)
Külli Salumäe (VL Südamega Viljandis) Alar Ani (EKRE) Pille-Riin Lillepalu (VL Südamega Viljandis)
Kati Kivja (VL Südamega Viljandis) Kalle Kivistik (EKRE) Triinu Tints (VL Südamega Viljandis)
Priit Pramann (KE) Jaak Pihlak (ISAMAA) Laineli Parrest (VL Südamega Viljandis)


Kultuuri- ja spordikomisjon (põhimäärus)

Esimees: Juhan-Mart Salumäe (VL Südamega Viljandis)  
Aseesimees: Kaspar Taimsoo (Eesti 200)  
Liikmed: Asendusliikmed:    
Marek Tiits (REF) Ott Ahonen (REF) Sulev Salm (ISAMAA) Kristina Libe (VL Südamega Viljandis)
Johan-Kristjan Konovalov (REF) Ruth Vaar (REF) Aivar Trallmann (ISAMAA) Ilmar Kütt (VL Südamega Viljandis)
Krister Kallas (REF) Tauno Lipp (REF) Jaana Hinno (Eesti 200) Kadri Paldra (KE)
Tõnis Tulp (EKRE) Andre Teder (REF) Janika Gedvil (Eesti 200) Valli Pang (KE)
Alar Ani (EKRE) Priit Hiob (REF) Margit Kirss (Eesti 200) Sirje Puur (KE)
Epp Rebane (ISAMAA) Raul Kukk (REF) Helen Valk (Eesti 200) Voldemar Nikolajev (KE)
Anett Suits (ISAMAA) Matti Looga (REF) Peep Tobreluts (VL Südamega Viljandis) Sergei Kuzmitšev (KE)
Veronika Raudsepp Linnupuu (VL Südamega Viljandis) Silvia Jürgens (EKRE) Raivo Sirelpuu (VL Südamega Viljandis)  
Vallo Kirs (VL Südamega Viljandis) Kaupo Vildersen (EKRE) Eleri Helimets (VL Südamega Viljandis)
Arne Sammel (KE) Jaan Männik (ISAMAA) Mari Vallikivi (VL Südamega Viljandis)


Majandus- ja keskkonnakomisjon (põhimäärus)

Esimees: Risto Kaljurand (REF)    
Aseesimees: Kaido Kivisild (EKRE)    
Liikmed: Asendusliikmed:  
Hedli Kivilaan (REF) Kaidi Braun (REF) Tiina Kütt (Eesti 200)
Marge Laiõunpuu (REF) Viktor Naanuri (REF) Helen Valk (Eesti 200)
Andres Alver (EKRE) Taavi Kerner (REF) Peep Tobreluts (VL Südamega Viljandis)
Rein Kessler (ISAMAA) Matti Looga (REF) Sven-Erik Mändmaa (VL Südamega Viljandis)
Margus Keerutaja (ISAMAA) Mati Tuuksam (EKRE) Jaanika Elgula (VL Südamega Viljandis)
Ketrin Hiiet (Eesti 200) Rein Suurkask (EKRE) Sirje Puur (KE)
Kristina Libe (VL Südamega Viljandis) Harri Juhani Aaltonen (ISAMAA) Gunnar Krause (KE)
Urmas Suik (VL Südamega Viljandis) Aivar Kaljusaar (ISAMAA) Liia Ardel (KE)
___(VL Südamega Viljandis) Tõnis Tiit (ISAMAA) Valeri Puusild (KE)
Valli Veigel (KE) Kadri Kallast (Eesti 200)


Sotsiaalkomisjon (põhimäärus)

Esimees: Tiit Jürmann (REF)    
Aseesimees: Kalle Kivistik (EKRE)    
Liikmed: Asendusliikmed:  
Tõnu Juul (REF) Triinu Rõigas (REF) Ruth Sepp (Eesti 200)
Itta Arak (REF) Triin Vaiksaar (REF) Kristiina Mikk (Eesti 200)
Mati Tuuksam (EKRE) Viktor Naanuri (REF) Tiina Kütt (Eesti 200)
Gert Elmaste (ISAMAA) Katrin Viira (REF) Helen Valk (Eesti 200)
Heiki Raudla (ISAMAA) Helle Siimann (EKRE) Juhan-Mart Salumäe (VL Südamega Viljandis)
Janika Gedvil (Eesti 200) Sven Mühlberg (EKRE) Jaanika Elgula (VL Südamega Viljandis)
Triinu Tints (VL Südamega Viljandis) Kristel Elmaste (ISAMAA) Sirje Taalmaa (KE)
Mare Hõbemäe (VL Südamega Viljandis) Steven Kanarbik (ISAMAA) Eha Puusild (KE)
Kiti Põld (VL Südamega Viljandis) Erika Kiviloo (ISAMAA) Sulev Tints (KE)
Lea Saareoks (KE) Margit Kirss (Eesti 200) Aita Soom(KE)

 

Huvide deklaratsioonide kontrollimise komisjon

Korruptsiooni ennetamine Viljandi linna töökorralduses 

Esimees: Helmen Kütt - volikogu esimees   
Liikmed:  Jane Koitlepp - revisjonikomisjoni esimees  
Madis Timpson - linnapea  
Ene Rink - linnasekretär  
Liivia Kruusmägi - sisekontrolör  
Eret Kalvik - personalijuht  

Elika Vahter - volikogu peaspetsialist