Viljandi linna spordistipendium

8.01.16
 
 

Viljandi linna spordistipendium on mõeldud Viljandi linnas elavatele ja tegutsevatele sportlastele, et väärtustada ja toetada nende tegevust spordi arendamisel ja populariseerimisel nii Viljandis kui kogu maailmas.

 

Stipendiumit saab taotleda

  • Hooaega ettevalmistavate tegevuste rahastamiseks;
  • Treeninglaagrites ja võistlustel osalemiseks;
  • Kõige muu jaoks, mis spordiga seotud ja mille vajalikkuses komisjoni veenda suudetakse.

 

Spordistipendiumi TÄHTAEG on igal aastal 1. veebruar, 1. mai, 1. august ja 1. november. Kui tähtaeg langeb nädalavahetusele või on riigipüha (1. mai), loetakse tähtajaks järgmine tööpäev. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta või lükatakse edasi järgmisesse vooru.

 

Toetuse taotlemiseks tuleb Viljandi Linnavalitsusele esitada spordistipendiumi taotlemise ankeet koos kõigi nõutud lisadega. Täidetud avaldus tuleb saata aadressile viljandi@viljandi.ee. Tulemustest teavitatakse loomestipendiumi taotlejaid kuu aja jooksul peale tähtaega.

Avaldust täites ning põhjendusi kirjutades tuleks mõelda sellele, et komisjon ei pruugi teada ei Teie ideed ega selle tausta, seega on kõige õigem viis konkreetsus ja põhjalikkus. Kui avalduse täitmine tundub ülemäära keeruline, võib alati pöörduda Viljandi Linnavalitsuse kultuuri ja noorsootöö spetsialisti Vilja Volmer'i poole.

 

Pea meeles, et peale toetuse saamist lasub toetuse saajal kohustus esitada toetuse kasutamise aruanne . Aruande täitmise osas annab nõu kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Vilja Volmer.

 

Lisainfot loomestipendiumi jagamise ja taotluste menetlemise kohta saab lugeda spordistipendiumi statuudist.

 

Lisainfo ja abi

Vilja Volmer

Kultuuri- ja noorsootöö spetsialist

4354755

Vilja.volmer@viljandi.ee