Kantselei

Asukoht Linnu tänav 2

Põhimäärus

Ene Rink

Linnasekretär

(Kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse alusel)

Kantselei juhtimine, vastutus haldus- ja õigusaktide seaduslikkuse
eest, ära- ja volikirja ja väljavõtte õigsuse kinnitamine 

+372 435 4720; +372 511 4478

ene.rink@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt: N 9.00-12.00, 14.00-18.00

Aili Öngo

perekonnaseisuametnik

Sündide, surmade, abielude ja lahutuste registreerimine; isikukoodi andmine kandmiseks riigi andmekogusse, perekonnasündmuste tõendite ja abieluvõimetõendite väljastamine

435 0774

aili.ongo@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt: 

E, T, N 8-12 ja 14-16

R 9-12             

Kristiina Lensment

Sekretär

Linnapea, teenistujate ja teiste isikute tehniline teenindamine,
dokumentatsiooni registreerimine ja ringluse korraldamine.

435 4710

kristiina.lensment@viljandi.ee

Ülle Kaugeranna

Sekretär

Linnavalitsuse teenistujate ja teiste isikute tehniline
teenindamine ja dokumentatsiooni registreerimise ning ringluse tagamine Laidoneri 5 hoones.

435 4740

ylle.kaugeranna@viljandi.ee

Sille Soo

Spetsialist

Linnavalitsuse teenistujate ja teiste isikute tehniline teenindamine, dokumentatsiooni registreerimine ning ringluse tagamine, perekonnaseisu toimingute teostamine vastavalt kehtivale seadusandlusele ja omistatud pädevusele.

435 4734

sille.soo@viljandi.ee

Elika Vahter

Spetsialist

Linnavolikogu liikmete ja istungite ning volikogu poole pöörduvate
kodanike tehniline teenindamine, volikogu dokumentatsioon,
linnavalitsuse istungite tehniline teenindamine

435 4750;

5330 8877

elika.vahter@viljandi.ee

Marko Kotsar

Jurist

Linnavolikogu ja -valitsuse ning teenistujate õigusalane nõustamine

435 4733;

5022 505

marko.kotsar@viljandi.ee

Madis Mägi

Infotehnoloogia spetsialist

Infosüsteemide administreerimine ja teenistujate nõustamine,
allasutuste IT haldamise kasutamise tugi

435 0773;

5300 3513

madis.magi@viljandi.ee

Marek Magnus
Infotehnoloogia arendusspetsialist
Viljandi linnavalitsuse ametnikele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT)
vahendite abil parima võimaliku töökeskkonna loomine.
Linnavalitsuse ja allasutuste
ühtlase IKT arengu tagamine

435 4738;

5855 1878

marek.magnus@viljandi.ee
 

Kadri Kobin

Dokumendihalduse spetsialist

Dokumendihalduse arendamine ja arhiivitoimingute teostamine

435 4736

508 1430

kadri.kobin@viljandi.ee

Tiina Põder

Registripidaja

Elanike elukoha aadressi
registeerimine ja teatiste väljastamine, välisriigi kodanikele
isikukoodide moodustamine, perekonnaseisutoimingute teostamine.

435 4748

5695 6037

tiina.poder@viljandi.ee

Inga Meo

Menetlusspetsialist

Väärteomenetluse läbiviimine ja selles osalemine linnavalitsuse
kui kohtuvälise menetleja nimel ja volitusel

435 0772

5330 7196

inga.meo@viljandi.ee

Terje Metsanurm

Haldus- ja personalijuht

Personali arvestus, teenistus- ja majandusküsimused

435 4737

510 5895

terje.metsanurm@viljandi.ee

Liisa Riiner (teenistussuhe ajutiselt peatatud)

 

   
Abiteenistujad
Autojuht Valdo Laas