Uudised ja teated

« Tagasi

Tre raadios ja Ring FM raadios alustab Viljandi linnavolikogu saade

23.01.2022

Homme, 24. jaanuaril on Kesk-Eesti Tre raadio ja Ring FM raadio eetris uus Viljandi saade, mis keskendub linnavolikogu puudutavatele teemadele.

Lisaks iganädalastele uudislõikudele saavad sel aastal raadiokuulajad nii Kesk-Eesti Tre raadio kui Ring FM raadio sagedusel kuulata Viljandi linnavolikogu saateid, kus avavad kuulajatele teemasid ja nende kohta arvamusi linnavolikogu saadikurühmade esindajad.

„See saade annab võimaluse linnavolikogu saadikurühmadel oma seisukohti inimestega jagada ning kuulajatel kursis olla mitmete poliitiliste teemadega," ütles linnapea, „Saate eetris olemine nii Tre raadios kui ka RingFM raadios võimaldab saadet kuulata Viljandis ja Viljandimaal, aga ka siin lähiümbruses. Saade saab olema ka järele kuulatav, seega saavad läbi linnavolikogu liikmete arutelu Viljandis toimuvaga kursis olla kõik soovijad."

Saade hakkab eetris olema korra kuus linnavolikogu istungi toimumise nädalal. Tre raadiost saavad soovijad kuulata saadet sagedusel 101,0 MHz teisipäevasel päeval kell 11.10. Ring FM raadios on sama saade eetris sagedusel 93,7 MHz samuti teisipäeval aga kell 19.

Saadet saab järele kuulata aadressil https://keskeesti.treraadio.ee/kordus

Varasemalt said huvilised sama formaadiga saadet kuulata Kuku raadio Viljandi sagedusel 100,8 MHz.

 

Lähemalt: avalike suhete spetsialist Maarja Evert, telefon 53017750, e-post maarja.evert@viljandi.ee