Uudised ja teated

« Tagasi

LINNA EMADEPÄEVA TÄHISTATAKSE LIIKUMISMÄNGUGA

Laupäeval, 8. mail kutsuvad Sakala Keskus ja Viljandi linn peresid tähistama emadepäeva vabas õhus liikudes. 

„Praeguses olukorras ei ole võimalik siseruumides sündmusi korraldada ja nii otsustasimegi kutsuda pered õue emadepäeva tähistama. Korraldame selle tähtpäeva puhul liikumismängu „Emale rõõmuks"," selgitab Sakala Keskuse direktor Jaanus Kukk.
Emadepäeva liikumismäng „Emale rõõmuks" on mäng, mis juhatab osalejad liikuma Viljandi kesk- ja vanalinna ning Viljandi järve randa.  

Teekonnal läbitakse üheksa tegevuspunkti. Tegevuspunktide asukohad on toodud kaardil, mille osalejad leiavad sündmuse Facebooki lehelt facebook.com/Viljandilinn . Paberil kaardid on saadaval Viljandi linnaraamatukogus ning samal päeval ka kõigis teistes tegevuspunktides. 

„Tegevused, milles osalemine võiks rõõmustada kogu pere on mängu teekonnale koostanud meie head koostööpartnerid: Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi Perepesa, Pärimusmuusika ait, Viljandi joogakeskus, VANT/Viljandi Avatud Noortetuba, Viljandi Muuseum, Viljandi Kunstikool, Viljandi Huvikool, Viljandi spordikeskus, Viljandi JK Tulevik," ütleb Jaanus Kukk. 

Sellel teekonnal on teil koos perega võimalik harrastada joogat, mängida korv- ja jalgpalli, kuulata vabaõhu kontserti, osaleda aardejahil, end koos perega pildistada, maalida, istutada lille, lahendada ülesandeid, lugeda luuletusi, jagada meenutusi ja veel palju muud toredat.  

Kõik tegevused on sellised, millega on võimalik iseseisvalt hakkama saada ning ei vaja juhendaja abi. Juhendid tegevustes osalemiseks on tegevuspunktides välja pandud ning nendega saab iseseisvalt tutvuda. 

Selleks, et püsida terved ja rõõmsad on tarvis hoida tegevuspunktis teiste osalejatega distantsi ning oota rahulikult oma korda.  

Ergutamaks osavõttu on mitmed Viljandi organisatsioonid välja pannud hulga toredaid auhindu. Igal osalejal on võimalik auhinnaloosis osaleda. Täpsemad juhised osalemiseks on leitavad liikumismängu paberkaardil.  


Auhindadega ergutavad:  

Kondase Keskus, Viljandi Muusuem, Viljandi linnavalitsus, Pärimusmuusika ait, Ugala teater, Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi vana veetorn, Viljandi Spordikeskus, JK Viljandi Tulevik ja Viljandi Avatud Noortetuba VANT. 

Emadepäeva liikumismäng „Emale rõõmuks" toimub 8. mail kell 11 – 15. 

Enam infot sündmuse kohta facebook.com/Viljandilinn

Lisainfo: 

Maris Aarna
Sakala Keskus
projektijuht
+372 521 6572