Uudised ja teated

« Tagasi

Jaanuaris saab etteregistreerimata vaktsineerida Viljandi Sakala keskuses

Foto: SA Viljandi Haigla

03.01.2022


Koostöös linna ja Viljandi haiglaga saab igal jaanuarikuu teisipäeval ja kolmapäeval Sakala keskuses etteregistreerimata vaktsineerida.

Vaktsineerimine toimub Sakala keskuse I korruse jalutussaalis kell 16-19. Teha saab nii esimesi, teisi kui tõhustusdoose.

Abilinnapea Kristjan Mändmaa sõnul on tegemist suurepärase koostööga linna ja haigla vahel. „Linn pakub tasuta ruume ja abilisi, haigla omalt poolt väljaõppinud vaktsineerijaid ning võimaluse valida kolme erineva vaktsiini vahel. Meie ühine eesmärk on muuta vaktsineerimine inimestele võimalikult lihtsasti kättesaadavaks – Vabaduse väljakul hakkas haigla buss küll hästi silma, aga süsti on talvel parem oodata ikka soojas toas," ütles abilinnapea, „Vaatame, kuidas sel kuul läheb ja vajadusel-võimalusel jätkame ka veebruaris. Kutsun kõiki üles oma sõpru ja tuttavaid sellest mugavast võimalust teavitama!"


Lisaks teisipäevadele ja kolmapäevadele saab Haigekassa toel etteregistreerimata vaktsineerida Sakala keskuses ka kahel laupäeval, 15. ja 20. jaanuaril kell 10-14.


Lähemalt: abilinnapea Kristjan Mändmaa, telefon 435 4757, e-post kristjan.mandmaa@viljandi.ee