« Tagasi

Viljandi linn tunnustab võidukat käsipalliklubi 3000 euroga

Viljandi Linnavalitsus otsustas esmaspäeval toimunud istungil toetada erakorralist eelnõud, millega määratakse HC Viljandi käsipalliklubile 3000 euro suurune preemia pühapäeval võidetud Eesti käsipallikarika eest.

Pühapäeval Viljandis peetud karikafinaalis alistas Viljandi võistkond HC Viimsi ja tuli sellega Eesti käsipallikarika võitjaks.

Linnapea Ando Kiviberg ütles tunnustuse määramise kohta, et tegemist on tänuga terve Viljandi linna poolt. «On uhke tunne, et meie keskel elavad mehed, kes on alistanud Eesti käsipalli suured tegijad ja võitnud seeläbi terve karikasarja. Märkimist väärib ka, et Viljandi eest mängisid ainult kohalikud mehed.Tahaks loota, et nende teod innustavad veelgi rohkem inimesi ja eelkõige lapsi tegelema spordiga ja austama tervislikke eluviise.»

Pühapäeval Viljandi spordihoones seisuga 28:24 HC Viimsi alistanud Viljandi käsipallurid tõid linna läbi aegade esimese Eesti käsipallikarika, alistades sealjuures turniiri jooksul nii HC Kehra kui ka Põlva Serviti meeskonna, kes on aastaid Eesti käsipalli domineerinud.