« Tagasi

Viljandi huvikoolid kogunevad Lasteparki

Sel laupäeval, 29. augustil toimub esmakordselt #Huvimäss, kus Viljandi linna huvikoolid ja teised huvitegevuste pakkujad tutvustavad uue õppeaasta eel oma tegevusi.

Viljandi linnavalitsuse haridus- ja kultuuriameti juhataja Jaak Raie sõnul annab üritus võimaluse linnas pakutavatest huvitegevustest tervikpilt saada. „Viljandi on erinevate huvitegevuste poolest haruldaselt rikas. Palju on nii era- kui linna huvikoole ja kõigi nende vahel valimine võib olla päris raske. Leidsime huvikoolidega ühiselt, et tore oleks korraldada suve lõpus üritus, kus kõik huviringid ennast ühes kohas tutvustavad. Usun, et laupäeval võiks iga laps ja noor omale uueks õppeaastaks ägeda huvitegevuse leida," rääkis Raie.

Kell 11 – 15 on Lastepargis kohal Viljandi Kunstikool, Viljandi Muusikakool, JK Tulevik, Face Tantsukool, Viljandi Huvikool, Ott Ahoneni Tennisekool, Viljandi Avatud Noortetuba, Kondor Fightclub, Taibukate Teaduskool, Viljandi Spordikool, Kaare Kool, Jakobsoni Kool, Kodutütred ja Noorkotkad, Viljandi Kutseõppekeskus ning Dance Dream Stuudio.

Oma loo sellest, mille põnevaga nemad elus on tegelenud ja endiselt tegelevad räägivad trikirattur William Kass, muusik Eleryn Tiit, näitleja ja laulja Adeele Jaago ning näitleja ja fotograaf Klaudia Tiitsmaa. Päeva juhib Sander Kahu.

Kell 11 – 14 toimub laste- ja koolinoorte täika, kus noored saavad ise müüa väikeseks või seisma jäänud trenni- ja hobivahendeid, riideid ja koolitarbeid, mis teistele noortele võiks vajalikud olla. Eelregistreerumist täikal osalemiseks ei ole, aga müüjaid oodatakse kohale kell 10.30, et neile müügiplatsid kätte jaotada.

Vaata lisa Facebookist: Huvimäss 2020 https://www.facebook.com/events/3171633406288859

Lähemalt: haridus- ja kultuuriameti juhataja Jaak Raie, telefon 435 4763, e-post jaak.raie@viljandi.ee