« Tagasi

Linnahooldus kutsub viljandlased külla

Tuleval kolmapäeval, 14. jaanuaril ootab Viljandi Linnahooldus kõiki huvilisi tutvuma oma uute ruumide ja tehnikaga aadressil Reinu tee 3. Uksed on rahvale avatud kell 15-17.

Alates sellest aastast võib Viljandi linna tänavatel ja parkides näha tegutsemas mehi, kes töötavad ühtset Viljandi Linnahoolduse logo kandvate rõivaste ja tehnikaga. Selleks, et linlased päris oma heakorratöötajatega tuttavaks saaksid avab asutus 14. jaanuaril viljandlastele uksed.

Linnahoolduse juhataja Margus Suigusaare sõnul on töötajatel olemas igati head olmetingimused ning tehnika, et oma ülesandeid täita. «Möödunud aasta lõpust oleme tegelenud lasteaedade ja muu linna kinnisvara remontimisega. 1. jaanuarist on meie hooldada kesklinna pargid,» selgitas Suigusaar.

Juhataja sõnul näevad inimesed tuleval kolmapäeval tehnikaparki, mis tänaseks Linnahooldusele soetatud on. «Palju oleneb muidugi ilmast. Kui on ikka kõva lumesadu ja tuisk peame mehed masinatega tööle saatma. Sellisel juhul näeb tehnikat juba linnas tegutsemas.»

Täpsemalt: Linnahoolduse juhataja Margus Suigusaar, telefon 51 71 894 e-post margus.suigusaar@viljandi.ee