Alates esmaspäevast, 30 augustist 2021 
palume linnavalitsuse ametnikega kohtumiseks aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega!

Ühtlasi soovitame toimingute tegemiseks kasutada mugavat ja ohutut e-teenuste keskkonda.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandi@viljandi.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandi.ee või jätta paberkandjal linnavalitsuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 

Sekretäri telefon 435 4710

 

 

Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandi linn avab teise taotlusvooru loodus- ja täppisteaduste ning hariduslike erivajadustega lastele suunatud valdkondade huvitegevustele toetuse taotlemiseks

31.08.2021

Toetust LTT (loodus- ja täppisteadused) ja HEV (hariduslikud erivajadused) valdkondade huvitegevustele, mis toimuvad käesoleva aasta septembrist detsembrini saab taotleda kuni 10. septembrini 2021.

Linnavalitsus maksab toetust riigipoolse huvihariduse ja –tegevuse täiendava rahastuse raames. Selle aasta toetuse fookuses on LTT ja HEV valdkonnad, sest aasta alguses tehtud huvihariduse ja –tegevuse andmete analüüs näitas, et need kaks valdkonda on Viljandi linnas endiselt vähemate osalusvõimalustega.

„Viljandi väga rikkaliku huvihariduse- ja tegevuse valikus on siiski igal aastal tark vaadata tuleviku suunal. Loodus- ja täppisteaduste huvitegevused on just nimelt see tulevikuks ettevalmistus, mis suunas soovime huvikoole arendustegevusele suunata," ütles linnavalitsuse haridus- ja kultuuriameti juhataja Jaak Raie.

„Samuti peab haridus- ja kultuuriamet väga oluliseks laiendada ka huvihariduse valikuid hariduslike erivajadustega lastele. Seda seetõttu, et hariduslike erivajadustega laste jaoks on just huviharidus see, mis nende elukvaliteeti rikastab ja tavaharidusele vajalikku ning teostatavat vaheldust pakub," sõnas Raie.

Esimene taotlusvoor loodus- ja täppisteaduste ning hariduslike erivajadustega lastele suunatud valdkondade huvitegevustele toimus kevadel, mil LTT valdkonna tegevustele jagati 28 700 eurot ning HEV valdkonna tegevustele 9000 eurot. Sügisperioodi tegevusteks on LTT valdkonnas jagada 17 000 eurot ning HEV valdkonnas 8000 eurot.

Taotlust toetuse saamiseks saavad esitada juriidilised isikud, nii munitsipaalkoolid kui eraühingud. Lisainfo ja taotluse vorm on leitav veebiaadressilt: http://www.viljandi.ee/riiklik-lisarahastus.

 

Lähemalt: kultuuri ja noorsootöö spetsialist Vilja Volmer-Martinson, telefon 435 4755


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 756

Pindala: 14,65 km2

Sünnid augustis: 14

Registreeritud töötuid: 473

Töötusprotsent: 6%*

Vabad töökohad: 134*

Keskmine palk: 1238,8 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad