Uudised ja teated

« Tagasi

Teisipäeval lõigatakse lint Kauba ja Väike-Turu tänava eest

 

Kevadel alanud ehitustööde tulemusena on Viljandi linn saanud juurde kaks moodsat munakivitänavat ning lahendatud on vanalinna tuiksoonte sajuvee ja kanalisatsiooniprobleemid.

Teisipäeva hommikul kell 10 lõikavad linnapea Ando Kiviberg ning Viljandi Veevärgi ja tänavad ehitanud ettevõtjate esindajad lahti lindi, et avada liikluseks vanalinna kaks keskset tänavat.

Ehitajad osaühing Suja Ehitus ja osaühing Tavt alustasid töödega aprillis ning hoolimata vahepeal ehitust seganud ilmast ja algselt välja pakutud lõpptähtaja nihkumisest valmivad tööd enne lepingus ettenähtud 20. oktoobrit.

Ehitustööde tulemusena valmisid uued vee- ja kanalisatsioonitrassid ning tänavavalgustus. Samuti said taastatud ajalooliselt vanalinna tänavaid katnud munakivisillutised.

Tänavate avamisega jõuab lõpule projekt, mille tulemusena said sarnaselt Kauba ja Väike-Turu tänavale korda ka Sepa ja Munga tänav, mis valmisid möödunud suvel.

Täpsemalt: avalike suhete spetsialist Johan-Kristjan Konovalov, telefon 43 54 732, e-post johankristjan.konovalov@viljandi.ee


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 756

Pindala: 14,65 km2

Sünnid juulis: 22

Registreeritud töötuid: 522

Töötusprotsent: 6,9%*

Vabad töökohad: 172*

Keskmine palk: 1266 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad