Uudised ja teated

« Tagasi

Raad kutsub ettevõtjaid osalema dekoratiivhaljastuse hoolduse ja rajamise hankel

13.09.2022

Viljandi linnavalitsus otsustas eilsel istungil korraldada uue hanke dekoratiivhaljastuse hooldaja ja rajaja leidmiseks aastateks 2023-2025 ning kutsub ettevõtjaid sellel hankel osalema.

Linnavalitsus otsustas eelmise riigihanke menetluse lõpetada ja uue riigihanke korraldada, sest toimunud hankel osales vaid üks pakkuja, kes ei vastanud haridus- ja kutsekvalifikatsiooni nõuetele. „Meil oli hankes nõue, et teenuse eest vastutaval isikul peab olema kas aiandusalane haridus või väljastatud aedniku kutse. Uues riigihankes laiendasime me seda ning nüüd on võimalus hankel osaleda ka siis, kui töödejuhatajaks määratakse inimene, kellel on maastikuehitaja kutse. Tegime selle muudatuse, sest ka maastikuehitaja eriala esindaja on pädev haljastuse hooldamiseks ja rajamiseks Viljandi linnas," ütles abilinnapea Kalvi Märtin. 

Hanke eesmärk on tellida suvelillede, püsilillede, kõrreliste, rooside ja põõsaste hooldus- ja istutusteenus ning istutuskastidesse talvekompositsioonide rajamine Viljandi linnale kuuluvatel avalikel aladel aastatel 2023 – 2025, pikendamise võimalusega veel kolmeks aastaks.

Hange on kahes osas: esimene osa on suvelillede hooldus ning teine osa püsikute, kõrreliste, rooside ja põõsaste hooldus.

Pakkumuste esitamise tähtpäev on 18.10.2022 kell 9. Pakkumuse saab esitada üksnes ettevõtja, kes on hankelepingu täitmise kohaga tutvunud.

Haldusamet korraldab huvitatud isikutele objektidega tutvumise. Need algavad aadressilt Laidoneri plats 5. Koos vaadatakse üle hankega seotud objektid ja jagatakse nende kohta täiendavat teavet ja selgitusi. Tutvumised toimuvad 4. ja 6. oktoobril 2022. aastal algusega kell 14. Huvitatud isikutel palutakse eelnevalt registreeruda e-posti aadressil age.alas@viljandi.ee.

Hanke tingimustega saab tutvuda riigihangete registri lehel https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/.

 

Lähemalt: taristu- ja heakorrateenistuse haljastuse ja heakorra spetsialist Age Alas, telefon 5646 2790, e-post age.alas@viljandi.ee


Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 873

Pindala: 14,65 km2

Sünnid augustikuus: 11

Registreeritud töötuid: 412

Töötusprotsent: 5,0%*

Vabad töökohad: 169*

Keskmine palk: 1385 eurot*

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad