Alates esmaspäevast, 30 augustist 2021 
palume linnavalitsuse ametnikega kohtumiseks aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega!

Ühtlasi soovitame toimingute tegemiseks kasutada mugavat ja ohutut e-teenuste keskkonda.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandi@viljandi.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandi.ee või jätta paberkandjal linnavalitsuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 

Sekretäri telefon 435 4710

  Neljapäeval, 21. oktoobril on liiklus häiritud Riia maantee ja Vaksali tänava ringristmikul asfaldi freesimistööde tõttu. 

Üles freesitakse lagunenud osa ringristmiku kattest, Kokku freesitakse ligikaudu 90 ruutmeetrit asfalti. Tööde ajal on liiklus avatud, aga häiritud. Palume liiklejatel jälgida ajutisi liiklusmärke ning teetööliste märguandeid.
Lahti freesitud lapp jääb nädalapäevadeks seisma, uus asfalt paigaldatakse järgmise nädala lõpus.
 Tuleval esmaspäeval, 25. oktoobril toimuvad Männimäel alajaama hooldustööd. Sellega seoses toimub ka elektrikatkestus, mistõttu ei tööta kell 13-16 Riia maanteel asuvad valgusfoorid.

Häiritud on nii foorid, mis asuvad Riia mnt 30 vahetus läheduses kui need, mis asuvad Riia mnt 38 vahetus läheduses.
Palume kõigil liiklejatel olla tähelepanelikud ning liiklemisel lähtuda liiklusmärkidest!
Hooldustöid teeb Terasteenus OÜ.

Uudised ja teated

« Tagasi

Linnavalitsus kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

12.10.2021

Linnavalitsus kiitis eilsel istungil heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi maa-ala krundijaotuse.

Detailplaneeringu alale moodustub 56 elamukrunti ning Riia maantee äärde kuus äri- või korterelamukrunti. „Järveotsa arendamise esimene etapp on olnud edukas ning näha on, et inimeste huvi sinna elamuid ehitada pole kadunud," lausus abilinnapea Kalvi Märtin, „Tegime nüüd algust teise etapiga ja jagasime maa-ala kruntideks, mille saame võtta aluseks teede projekteerimise korraldamisel."

Teises etapis rajatavad tänavad on Tuule tänav, Järveotsa puiestee pikendus ning Tuule ja Loojangu põik. Järveotsa puiestee ühendus Riia maanteega on liiklusohutuse seisukohti arvestades kavandatud Reinu tee ja Riia maantee ristmikul. Uued elamukrundid Järveotsal on kavandatud suurusega 700 – 1000 m² ning äri- ja/või korterelamukrundid vahemikus 3200 – 5300 m².

Järgmisena asub linnavalitsus korraldama teede projekteerimise riigihanget. Järveotsa puiestee pikendus on puiesteena kavandatud välja ehitada järveäärse terviserajani.

Lisaks esimesele ja teisele etapile on perspektiivselt võimalik ka Järveotsa elamupiirkonna kolmas etapp, millega lisandub veel umbes 40 eramukrunti. Kolmandas etapis rajatavad Päikese ning Loojangu tänav on kavandatud kaarjad, et elamuarenduse tänavate muster saaks lõpetuse ja haakuks ümbritseva keskkonnaga. Päikese tänava vahetusse lähedusse, järveäärse terviseraja kõrvale, jääb olemasoleva kõrghaljastuse vahele perspektiivsete mänguväljakute ning välijõusaalide ala.

KRUNDIJAOTUS

 

Lähemalt: peaarhitekt Olav Remmelkoor, telefon 435 4739


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 744

Pindala: 14,65 km2

Sünnid septembris: 12

Registreeritud töötuid: 429

Töötusprotsent: 5,4%*

Vabad töökohad: 188*

Keskmine palk: 1238,8 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad