Alates esmaspäevast, 30 augustist 2021 
palume linnavalitsuse ametnikega kohtumiseks aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega!

Ühtlasi soovitame toimingute tegemiseks kasutada mugavat ja ohutut e-teenuste keskkonda.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandi@viljandi.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandi.ee või jätta paberkandjal linnavalitsuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 

Sekretäri telefon 435 4710

 

 

Uudised ja teated

« Tagasi

Linnavalitsus asub Karlssoni lasteaia ehitamiseks põhiprojekti tellima

20.09.2021

Linnavalitsus otsustas tänasel istungil korraldada väljakuulutamiseta läbirääkimistega riigihanke Viljandi Karlssoni lasteaia projekteerimistööde ja autorijärelevalve korraldamiseks ning teha osaühingule Corson ettepanek pakkumuse esitamiseks.

Karlssoni lasteaia uue hoone arhitektuurse lahenduse leidmiseks korraldas linnavalitsus eelmise aasta sügisel ideekonkursi. Sobivaima visiooni pakkus osaühing Corson, kes on nüüdseks linnavalitsusele üle andnud ka Karlssoni lasteaia eelprojekti. Tervikliku arhitektuurse lahenduse loomise tagamiseks otsustas linnavalitsus tellida põhiprojekti samuti osaühingult Corson.

„Mul on hea meel, et oleme sammu võrra lähemal Karlssoni lasteaia uue hoone rajamisele ja sellele, et luua meie linnas elavatele peredele võimalus viia oma lapsed kaasaegsesse lasteaeda," ütles linnapea Madis Timpson, „Selleks oleme koostanud ühe viimaste aastate paremini läbimõeldud projekti lähteülesande, mille põhjal valmib järgmise aasta aprilliks lasteaia hoone projekt ning seejärel saab hakata ehitust planeerima."

Varasemalt eelprojekti staadiumis on osaühing Corson OÜ projekteerinud ehitusprojekti mahus kaasaegse ja energiasäästliku kahekorruselise lasteaiahoone, mis mahutab kuus rühmakomplekti. Detailplaneeringu järgi on lasteaia püstitamiseks tervikkrunt Kesk-Kaare tänav 19 ja Kesk-Kaare tänav 17a maa-alal. Uus planeeritav hoone valmib enne olemasoleva lasteaia hoone lammutamist ning on planeeritud nii, et vajaduse korral on võimalik teha uuele hoonele juurdeehitis kuni kuue lasteaiarühma jaoks.

 

Lähemalt: peaarhitekt-arhitektuuriameti juhataja Olav Remmelkoor, telefon 435 4739


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 756

Pindala: 14,65 km2

Sünnid augustis: 14

Registreeritud töötuid: 473

Töötusprotsent: 6%*

Vabad töökohad: 134*

Keskmine palk: 1238,8 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad