UKRAINA JULGEOLEKUKRIIS

OLULISED ABI- JA INFOKONTAKTID VILJANDI LINNAS

 

Ukraina kriisikoordinaatori 24/7 telefon +372 5400 2218, e-post ukraina@viljandi.ee

Џілодобовий телефон українського кризового координатора +372 5400 2218; ел. пошта ukraina@viljandi.ee

 

Rohkem infot julgeolekukriisi ning Ukraina ja ukrainlaste toetamise võimaluste kohta leiab SIIT

 

Uudised ja teated

« Tagasi

Linnajuhid õnnitlesid aasta ema tiitli saajat

Foto (Viljandi Linnavalitsus): Linnajuhid õnnitlesid aasta ema aunimetuse saajat Aage Õunapit.

12.05.2022

Viljandi linnavolikogu esimees Helmen Kütt, linnapea Madis Timpson ning abilinnapea Kristjan Mändmaa õnnitlesid täna, 12. mail aasta ema aunimetuse saajat Aage Õunapit.

Eesti Naisliit kuulutas sel aastal aasta emaks nelja lapse ema ja Eesti Lasterikaste Perede Liidu presidendi Aage Õunapi, kes tegutseb küll üle Eesti, kuid elab Viljandis.

„Tunnen Aaget pikki aastaid, juba sellest ajast, kui ta juhtis Viljandi Lasterikaste Perede organisatsiooni, tehes seda kire ja suure pühendumisega. On tore, et selline tunnustus tuli sellel aastal Viljandisse. Tahan aga rõhutada, et iga ema, vanaema, vanavanaema on aasta ema oma perekonna jaoks ja kõik väärivad tunnustust mitte ainult ühel päeval aastas, vaid igal päeval," sõnas linnavolikogu esimees Helmen Kütt.

„Aage Õunapi panus lasterikaste perede eest seisjana ja suurperede aitajana on märkimisväärne. Ma usun aga, et samasuguse aktiivsuse, soojuse ja energilisusega on Aage ka ema rollis oma neljale lapsele," ütles linnapea Madis Timpson, „Aasta ema tiitel läks minu arvates õigesse kohta ning Viljandi ja viljandlased on kindlasti Aage üle uhked ja tema panuse eest tänulikud!"


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 620

Pindala: 14,65 km2

Sünnid märtsis: 13

Registreeritud töötuid: 411

Töötusprotsent: 5,5%*

Vabad töökohad: 212*

Keskmine palk: 1304 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad