Palume linnavalitsuse ametnikega kohtumiseks aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega! Ühtlasi soovitame toimingute tegemiseks kasutada mugavat ja ohutut e-teenuste keskkonda.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandi@viljandi.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandi.ee või jätta paberkandjal linnavalitsuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

Sekretäri telefon 435 4710

 

Energiakulude kallinemise mõjude leevendamise toetuse kohta saate infot SIIT.

 

Uudised ja teated

« Tagasi

Kõigil soovijatel on võimalus end Sakala keskuses etteregistreerimata vaktsineerida

11.01.2022

Koostöös linna ja Viljandi haiglaga saab igal jaanuarikuu teisipäeval ja kolmapäeval Sakala keskuses etteregistreerimata vaktsineerida.

Vaktsineerimine toimub Sakala keskuse I korruse jalutussaalis kell 16-19. Teha saab nii esimesi, teisi kui tõhustusdoose.

Lisaks teisipäevadele ja kolmapäevadele saab Haigekassa toel etteregistreerimata vaktsineerida Sakala keskuses ka sel ja järgmisel laupäeval, 15. ja 22. jaanuaril kell 10-14.

Linnapea Madis Timpsoni sõnul on Sakala keskuses vaktsineerimispunkti avamine hea võimalus vaktsiini saamiseks. „Oleme koos Viljandi haiglaga püüdnud muuta vaktsineerimise inimestele võimalikult mugavaks ja lihtsasti kättesaadavaks. Arvestades talviseid ilmaolusid otsustasime tuua vaktsineerimise Vabaduse platsilt Sakala keskusesse, et inimestel oleks soojem ja mugavam oma süstimise korda oodata," ütles linnapea, „Nüüd on aga linlaste ja miks mitte ka linnas omi asju ajavate inimeste kord sellest võimalusest kinni haarata. Kutsungi inimesi üles oma sõpru ja tuttavaid sellest võimalusest teavitama, et info jõuaks kõigini, kes end vaktsineerida soovivad."

Sakala keskuses on vaktsineerimiseks saadaval kolm vaktsiini – Pfizer, Moderna ja Janssen. Tõhustusdoose tehakse Pfizeri ja Moderna vaktsiinidega, sõltumata sellest, mis vaktsiiniga on tehtud eelmised doosid.

Tõhustusdoosiga vaktsineerimiseks peab olema Pfizeri, Moderna ja Astra Zeneca vaktsiinide puhul eelmisest doosist möödas kolm kuud ning Jansseni vaktsiini puhul kaks kuud. Tõhustusdoose ei tehta 12-17aastastele.


Tartu 2024 veebibänner

Vaktsineerimise võimalused Viljandis

Hea viljandlane!

Viljandis saab end koroonaviiruse vastu vaktsineerida:

  • Perearstikeskuses (etteregistreerimisega)
  • Viljandi Haiglas T-R kell 9 – 15.30 (kolmandad doosid ainult etteregistreerimisega)
  • Jaanuaris Sakala keskuse igal teisipäeval ja kolmapäeval kell 16-19

Infot vaktsineerimise kohta saad:

  • oma perearstilt
  • perearsti nõuandeliinilt 1220
  • riigiinfo telefonilt 1247
  • leheküljelt vaktsineeri.ee

 

Hea Viljandi ettevõtja!

Eesti Haigekassa ja Sotsiaalministeerium koostöös tervishoiuteenuse osutajatega pakuvad võimalus kutsuda COVID-19 vaktsineerimist (Pfizer, Spikevax/Moderna) läbi viivad meedikud oma ettevõttesse!

  • minimaalne inimeste arv on 5;
  • võimalik on korraldada ka kordussüstimine.

Vaktsineerimise korraldamiseks võtke ühendust Viljandimaa koordinaatori Kärt Russakuga, kart.russak@viljandimaa.ee

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 651

Pindala: 14,65 km2

Sünnid detsembris: 11

Registreeritud töötuid: 372

Töötusprotsent: 5,4%*

Vabad töökohad: 112*

Keskmine palk: 1376 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad