2019. aastal välja antud load
VEEBRUAR
- Eesti Reformierakond MTÜ "Reformierakonna valimiskampaania Viljandimaal" läbiviimiseks 3. veebruaril kell 09.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Turuplats, Turuplatsi parkla;
- Erakond Isamaa "Isamaa telgiürituse" läbiviimiseks 9. veebruaril kell 08.00 - 10.00, asukohaga Viljandi bussijaama parkla;
- Eesti Reformierakond MTÜ "Reformierakonna valimiskampaania Viljandimaal" läbiviimiseks 9. veebruaril kell 09.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Turuplats, Turuplatsi parkla;
- Erakond Isamaa "Isamaa telgiürituse" läbiviimiseks 16. veebruaril kell 08.00 - 10.00, asukohaga Viljandi bussijaama parkla;
- Eesti Reformierakond MTÜ "Reformierakonna valimiskampaania Viljandimaal" läbiviimiseks 16. veebruaril kell 09.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Turuplats, Turuplatsi parkla;
- VLND Hokikool "VLND Viljandi Järve Hokiturniir" läbiviimiseks 16. veebruaril kell 12.00 - 16.00, asukohaga Viljandi järv;
- Eesti Reformierakond MTÜ "Reformierakonna valimiskampaania Viljandimaal" läbiviimiseks 23. veebruaril kell 09.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Turuplats, Turuplatsi parkla;
- Viljandi Rattaklubi, "ÖÖuisutamine" korraldamiseks 23. veebruaril kell 20.00 - 21.00, asukohaga Viljandi järv.
- Viljandi Linnavalitsus, "Eesti Vabariigi 101. aastapäeva tähistamine" korraldamiseks 24. veebruaril kell 08.00 - 18.00, asukohaga Viljandi linn.
MÄRTS
- Eesti Reformierakond MTÜ "Reformierakonna valimiskampaania Viljandimaal" läbiviimiseks 2. märtsil kell 09.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Turuplats, Turuplatsi parkla;
- Memento Viljandi Ühendus "70 aastat märtsiküüditamisest" läbiviimiseks 25. märtsil kell 15.30 - 23.30, asukohaga Viljandi Lauluväljak.
APRILL
- Orienteerumisklubid Lehola ja Joka "60. Jüriööjooks teateorienteerumises" läbiviimiseks 20. aprill kell 18.00 - 21. aprill 2019 kell 02.00, asukohaga Viljandi linn;
- Kristiina Ristimäe "Abielu registreerimine" läbiviimiseks 23. aprill kell 11.00 - 14.00, asukohaga II kirsimägi;
- Maerobic tantsukool "Tantsuhäng" läbiviimiseks 29. aprill kell 15.00 - 17.00, asukohaga Sakala Keskuse hoov, Õunaaed, Viljandi Lauluväljak.
MAI
- Tervisespordiklubi Joosu, "71. Laste Paala järvejooks" korraldamiseks 11. mai, asukohaga Paala järve rand ja ümbrus;
- MTÜ ViLe, "Agilityvõistluse" korraldamiseks 11. mail kell 08.00 - 20.00 ja 12. mail kell 08.00 - 20.00, asukohaga Viljandi Kesklinna Kooli staadion;
- MTÜ TriSmile, "Gran Fondo Estonia Tartu - Viljandi" korraldamiseks 11. mail kell 08.00 - 21.00, asukohaga Tartu mnt - Tartu tn - Kõrgemäe tn - L. Koidula tn - Uus tn - Uueveski tee. Finiš – Viljandi Kesklinna Kooli juures, kooli esine ala;
- Eneli Rimpel, "Plogging ehk prügikoristusjooks" korraldamiseks 15. mail kell 17.00 - 22.00, asukohaga Viljandi Gümnaasium (majaesine rattaparkla) ja Viljandi linn vastavalt esitatud kaardile;
- TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilasesindus, "TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia spordipäeva" korraldamiseks 16. mail kell 11.00 - 16.00, asukohaga Viljandi kunstmuruväljaku (Ranna puiestee 7) kõrval asetsev ala ja rannaala;
- Eneli Rimpel, "Gümnasistide nädala avamine ja öö-orienteerumine" korraldamiseks 13. mail kell 18.00 - 23.00, asukohaga Viljandi Gümnaasium (majaesine rattaparkla) ja Viljandi linn vastavalt esitatud kaardile;
- Kaarel Kallas, "RMK Eestimaa Orienteerumispäevakute Viljandimaa orienteerumispäeviku" korraldamiseks 14. mai kell 17.00 - 20.00, asukohaga Viljandi lossivaremed vastavalt esitatud kaardile;
- Marketing Communication Alliance OÜ & Tele2 ""Tuul, mis puhub su põue, puhub ka su purje" tänavakunstiaktsioon" korraldamiseks 15. mai kell 08.00 - 19.00, 16. mai kell 08.00 - 19.00 ja 17. mai kell 08.00 - 19.00, asukohaga Vaksali 38 kõrval asuv pumbajaam;
- Baltic Rides Entertainment OÜ "Tivoli" korraldamiseks 15. mai - 27. mai, iga päev kell 10.00 - 23.00, asukohaga Männimäe tee 30;
- Eneli Rimpel, "Velokulg 2019" korraldamiseks 17. mai kell 18.00 - 22.30, asukohaga Viljandi Gümnaasiumi esine rattaparkla ja Viljandi linna tänavad vastavalt esitatud kaardile;
- Erakond Isamaa "Isamaa telgiürituse" läbiviimiseks 17. ja 18. mail kell 08.00 - 17.00, asukohaga Viljandi turu parkla;
- Sakala Keskus, "Kunstikompott 2019" korraldamiseks 18. mail kell 21.00 - 23.30, asukohaga Lennukitehase hoov;
- Concord MC "MotoRamm 2019" läbiviimiseks 25. mai kell 00.10 - 17.00, asukohaga Vabaduse plats, Kõrgemäe tn, Tartu tn;
- Viljandi Sõudeklubi "Eesti Karikavõistlused akadeemilises sõudmises" läbiviimiseks 25. mai kell 12.00 - 19.00, asukohaga Viljandi järv;
- Kertu Nool "Pulmatseremoonia" läbiviimiseks 25. mail kell 15.30 - 17.00, asukohaga II kirsimägi;
- Viljandi Gümnaasium, "Viljandi Gümnaasiumi rannamängud" korraldamiseks 27. mail kell 08.00 - 15.00, asukohaga Viljandi järve rand.
- MTÜ Eesti Politsei Spordiliit, "PPA Kevadolümpia" korraldamiseks 30. mai kell 10.00 - 18.00 ja 31. mai kell 10.00 - 14.30, asukohaga Viljandi järve ranna spordirajatised ja Viljandi järve rand;
- TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakond "Rahvusliku käsitöö osakonna õppeaasta lõpupidu" korraldamiseks 31. mai kell 18.00 - 01. juuni kell 02.30, asukohaga Vilma õppehoone hoov.
- Viljandi Gümnaasium,"Viljandi Gümnaasiumi öölaulupidu" korraldamiseks 31. mai kell 21.00 - 23.30, asukohaga Viljandi Gümnaasiumi hoov.
JUUNI
-
Päästeameti Lõuna päästekeskus "Lõuna päästekeskuse kutsemeisterlikkuse võistlus 2019" läbiviimiseks 1. juunil kell 00.00 - 19.00, asukohaga Viljandi järve rand, Järve tänav, Linnastaadioni esine plats.
- Sakala Keskus "Lastekaitsepäeva "Meie olemegi Viljandi"" läbiviimiseks 1. juuni kell 11.00 - 16.00, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Sakala Keskus, "Viljandi Hansapäevad 2019" korraldamiseks 7. juuni kell 09.00 - 09. juuni kell 23.00, asukohaga Viljandi linn;
- LC Viljandi Fellin MTÜ, "Räim ja Rabarber kohviku" korraldamiseks 7. juuni kell 18.00 - 8. juuni kell 02.00, asukohaga Laidoneri plats 5 sisehoov;
- MTÜ Seiklushunt, "Viljandi ÖÖRogain" korraldamiseks 8. juuni kell 16.00 - 9. juuni kell 02.00, asukohaga Viljandi linn vastavalt esitatud kaardile;
- Viljandimaa Omavalitsuste Liit "Viljandimaa laulu- ja tantsupeo "Mu õnn ja rõõm"" läbiviimiseks 7. juuni kell 08.00 - 23.59 ja 8. juuni kell 08.00 - 23.59, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Cleveron AS "Cleveron Challenge tootearendusvõistluse finaal" läbiviimiseks 8. juunil kell 11.00 - 14.00, asukohaga Kõrgemäe tn.
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 08. juuni kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Viljandi Linnavalitsus, "Tule tulemine Viljandi linnas" korraldamiseks 12. juuni kell 18.00 - 23.00, asukohaga Viljandi linn;
- SK Jooksupartner, "XXIX Jüri Lossmanni mälestusjooksu" korraldamiseks 15. juuni kell 11.00 - 22.00, asukohaga Viljandi linna tänavad, võistluskeskus asub Viljandi Raekoja pargis;
- Viljandi Aerutamisklubi, "Viljandi Regati, EKV IV etapi" korraldamiseks 15. juuni kell 09.00 - 18.00 ja 16. juuni kell 09.00 - 18.00, asukohaga Paala järv ja selle kaldad;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 15. juuni kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c).
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 22. juuni kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Viljandi Linnavalitsus, "Vabadussõjas võidelnute mälestustule tervitamine Viljandis" korraldamiseks 22. juuni kell 21.00 - 22.00, asukohaga kindral Johan Laidoneri ratsamonumendi lähiümbrus;
- Kaitseliidu Sakala malev, "Maakaitsepäeva" korraldamiseks 23. juuni kell 12.00 - 16.00, asukohaga Viljandi lauluväljak ja selle lähiümbrus.
- Viljandi Rattaklubi, "Eesti Mesitrivõistlused maanteesõidus" korraldamiseks 27. juuni kell 06.00 - 20.00, 28. juuni kell 06.00 - 20.00, 29. juuni kell 06.00 - 21.00 ja 30. juuni kell 06.00 - 19.30, asukohaga Viljandi linn;
- Erkki Putnik "Abielu registreerimise" läbiviimiseks 28. juuni kell 17.00 - 18.00, asukohaga II kirsimägi;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 29. juuni kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c).
JUULI
- Kadi Kobin "Sõrmusetseremoonia" läbiviimiseks 1. juuli kell 15.30 - 17.15, asukohaga II kirsimägi;
- MTÜ Eesti Jahtklubide Liit, "Pop-up merekool "Meresõber"" korraldamiseks 01.07 kell 10.00 - 19.00, 02.07 kell 10.00 - 19.00, 03.07 kell 10.00 - 19.00, 04.07 kell 10.00 - 19.00, 05.07 kell 10.00 - 19.00, 06.07 kell 10.00 - 19.00 ja 07.07 kell 10.00 - 19.00, asukohaga Viljandi järv ja rand;
- MTÜ Mikromulk, "Bash 2019" korraldamiseks 5. juuli kell 17.00 - 7. juuli kell 17.00, asukohaga Viljandi Lauluväljak, VLND Villa ja kunstmuruväljak;
- ENT Invest OÜ, "Angaar12" korraldamiseks 5. juuli kell 22.00 - 6. juuli kell 04.00, asukohaga Viljandi Lennukitehase angaar ja hoov;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 06. juuli kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Sakala Keskus "Suur rahvapidu/Laulu- ja tantsupeo ühisvaatamine" läbiviimiseks 7. juuli kell 11.30 - 22.00, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Wolf Events OÜ, "Ivo Linna juubelikontserdi "IFF70"" korraldamiseks 11. juuli kell 17.00 - 23.30, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Merle Must "Pulmatseremoonia" läbiviimiseks 12. juuli kell 13.00 - 14.30, asukohaga Ikirsimägi;
- Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto, "Unic-moto vanamootorrataste väljanäitus" korraldamiseks 13. juuli kell 13.00 - 15.30, asukohaga Vabaduse plats;
- MTÜ Viljandi Pensionäride Liit, Viljandi linn, "Eakate laulu- ja tantsupäev Viljandis" korraldamiseks 13. juuli kell 09.00 - 18.00, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Viljandi Sõudeklubi, "XXVII Sõuderegati "Viljandi Paadimees" korraldamiseks 13. juuli kell 10.00 - 17.30, asukohaga Viljandi järv;
- MTÜ ViLe, "Agilityvõistluse" korraldamiseks 13. juulil kell 08.00 - 20.00 ja 14. juulil kell 08.00 - 20.00, asukohaga Viljandi kesklinna Kooli staadion;
- Taavi Kivisik "Abielu registreerimine" läbiviimiseks 18. juuli kell 18.00 - 20.00, asukohaga II kirsimägi;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 20. juuli kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus, "Viljandi pärimusmuusika festivali" korraldamiseks 21. - 31. juulil, asukohaga Viljandi linn;
- Viljandi Linnavalitsus, "Soomusrong nr 7 "Wabadus" avamise" korraldamiseks 23. juuli kell 11.00 - 14.00, asukohaga Viljandi raudteejaam;
- ENT INVEST OÜ, "Viljandi Folk Afterparty Ugalas 2019" korraldamiseks 26. juuli kell 23.00 - 28. juuli kell 04.30, asukohaga Ugala teater ja Ugala teatri kohvik;
- Kaku Grill OÜ, "Pidu Bangalos" korraldamiseks 27. juuli kell 22.00 - 28. juuli kell 06.00, asukohaga Rannakohvik Bangalo, Viljandi;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 27. juuli kell 09.00 - 14.00, Raekoja park.
AUGUST
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 03. august kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Viljandi Sõudeklubi, "Eesti täiskasvanute, veteranide ja parasõudmise MV" korraldamiseks 3. augustil kell 14.00 - 18.15 ja 4. augustil kell 10.00 - 14.15, asukohaga Viljandi järv;
- Elamusstuudio, "Eesti Töötukassa suveürituse" korraldamiseks 03. august kell 14.00 - 04. august kell 02.00, asukohaga Sammuli puhkeküla;
- MTÜ Eesti Jahtklubide Liit, "Pop-up merekool "Meresõber"" korraldamiseks 05.08 kell 10.00 - 19.00, 06.08 kell 10.00 - 19.00, 07.08 kell 10.00 - 19.00, 08.08 kell 10.00 - 19.00, 09.08 kell 10.00 - 19.00 ja 10.08 kell 10.00 - 19.00, asukohaga Viljandi järv ja rand;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 10. august kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Viljandi Elu Sõna Kogudus, "Kogudus Linnas" korraldamiseks 10. august kell 14.00 - 16.00, asukohaga Viljandi Turu parkla;
- Sakala Keskus, "Noortepäeva 2019" läbiviimiseks 12. augustil kell 13.00 - 19.00, asukohaga Viljandi Avatud Noortetuba, Hariduse 12a ja Hariduse tn;
- Kadri Tomson "Abielu registreerimine" läbiviimiseks 16. augustil kell 16.00 - 18.00, asukohaga I kirsimägi;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 17. august kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Kaido Vildersen "Karli 1. sünnipäeva" läbiviimiseks 17. augustil kell 12.00 - 15.00, asukohaga Viljandi Lastepark;
- Viljandi Sõudeklubi, "Eesti noorte ja U-23 meistrivõistlused" korraldamiseks 17. augustil kell 14.00 - 19.00 ja 18. augustil kell 10.00 - 17.00, asukohaga Viljandi järv;
- SA Hoolekandeteenused, "XI Erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu "Rõõm südames"" korraldamiseks, 17. august kell 07.00 - 21.00, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- Viljandi Linnavalitsus, "Taasiseseisvumispäeva tähistamissündmuste" korraldamiseks 19. august kell 06.00 - 23.59 ja 20. august kell 08.00 - 18.00, asukohaga Viljandi turu parklate kompleks, Õunaaed, Viljandi linna tänavad vastavalt esitatud kaardile;
- Igor Nael, kalapüügivõistluse "Eesti Suurim Ahven" korraldamiseks 20. augustil kell 08.00 - 16.00, asukohaga Viljandi järv;
- SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Verekeskus, "Doonoritelk 2019 Viljandis" korraldamiseks 21. august ja 22. august kell 11.00 - 17.00, asukohaks Vabaduse plats;
- Viljandi Rannakohvik Bangalo OÜle, "Suvelõpupidu Bangalos" korraldamiseks 23. august kell 22.00 - 24. august kell 04.00, asukohaga Bangalo Rannakohvik;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 24. august kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Kadri Saarepuu, "Abielu registreerimisele järgneva vastuvõtu" korraldamiseks 24. augustil kell 16.00 - 17.00, asukohaga Raekoja roosiaed;
- Edulaul OÜ, "Viljandi suvelõpupeo" korraldamiseks 24. august kell 18.00 - 25. august kell 01.00, asukohaga Viljandi lauluväljak;
- MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi, "Suur perepäev ja palju jalkat" korraldamiseks 25. august kell 14.00 - 21.00, asukohaga Viljandi linnastaadion ja staadioni esine parkla;
- MTÜ Viljandimaa OTT, "Talutoidu Karavani" korraldamiseks 29. august kell 11.00 - 13.00, asukohaga Viljandi kaubamaja parkla;
- MTÜ Bonifatiuse Gild, "Ürikute pidusöömaaeg öises ordulinnuses" korraldamiseks 29. august kell 20.15 - 22.25, asukohaga II kirsimägi;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 31. august kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c).
SEPTEMBER
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 7. september kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- MTÜ ViLe, "Agilityvõistlus" korraldamiseks 7. september kell 08.00 - 20.00 ja 8. september kell 08.00 - 20.00, asukohaga Viljandi Kesklinna Kooli staadion;
- "RMK Eestimaa Orienteerumispäevaku" Kaarel Kallas, korraldamiseks 11. september kell 17.00 - 20.00, asukohaga Huntaugu ja võistluskeskusega Viljandi Jakobsoni Kool;
- Tervisespordiklubi Joosu, "72. Laste Paala järvejooks" korraldamiseks 14. septembril, asukohaga Paala järve rand ja ümbrus;
- Sakala Keskus "Viljandi linna sünnipäeva tähistamiseks "Viljandi 736"" korraldamiseks 14. september kell 06.00 - 23.00 ja 15. september kell 09.00 - 18.00, asukohaga turu tänav;
- Sakala Keskus, "Viljandi Vanakraamituru" korraldamiseks 14. september kell 09.00 - 14.00, asukohaga Õunaaed (Jakobsoni 2c);
- Viljandi Huvikool, "Viljandi Võrr 2019" korraldamiseks 21. september kell 10.00 - 18.00, asukohaga Järveotsa elamurajooni maa-ala vastavalt esitatud kaardile;
- Viljandi Sõudeklubi ja Eesti Sõudeliit, "Rahvusvahelise sõuderegati "Baltic cup" korraldamiseks 28. september kell 09.00 - 18.00 ja 29. september kell 09.00 - 18.00, asukohaga Viljandi järv.
OKTOOBER
- "64. Viljandi Linnajooks" korraldamiseks 13. oktoober kell 08.00 - 14.30, asukohaga Viljandi linna tänavad ja pargid; Viljandimaa Spordiliit,
- Eesti Keskerakond "Eesti Keskkonna välikampaania ürituse" läbiviimiseks 19. oktoober kell 10.00 - 13.00, asukohaga Viljandi Turg;
- Rahvakultuuri Keskus "Rahvakultuuri Keskuse 25. sünnipäev ja Leole 15A majade avamine" läbiviimiseks 21. oktoober kell 12.00 - 17.00, asukohaga Leola 15 1, Viljandi ja Viljandi linna tänavad.
NOVEMBER
- Sakala Keskus, "Advendiküündla süütamine Viljandis" korraldamiseks 11. november kell 15.00 - 20.00, asukohaga Vabaduse plats.
DETSEMBER
- Seitsmenda Päeva Adventistide Viljandi Kogudus, "Jõulumeeleolu telk" korraldamiseks 23. detsember kell 15.00 - 20.00, asukohaga Uku 11a parkla.