Pressiteated

« Tagasi

Viljandi linn tegi järgmise sammu Männimäe jalgpallihalli ehitamise suunas

Eilsel, 16. novembri istungil valis Viljandi linnavalitsus Männimäe jalgpallihalli projekteerimis-ehitustööde tegijateks Arens Ehitustööd, Dreibau OÜ ja Pro Ehitus OÜ.

 

Viljandi linnapea Madis Timpsoni sõnul on jalgpallihalli projekteerimis- ja ehitustööde tegijate leidmine oluline samm halli valmimise suunas. „Linna huvi on saada Viljandisse optimaalne hall jalgpalli mängimiseks ja nüüd on lootust, et hall saab uue aasta lõpuks valmis" ütles Timpson. Ta lisas, et halli valmimine vabastab hulgaliselt saaliaega teistes spordisaalides, mis annab linnarahvale rohkem võimalusi spordiga tegelemiseks.

 

Männimäe jalgpallihalli eesmärk on laiendada talveperioodil jalgpallurite sportimisvõimalusi. Jalgpalliväljaku ümber tulevad ka jooksurajad, mis annavad võimaluse tegeleda ka muude spordialadega.

 

Eelmisel aastal alustatud detailplaneeringu järgi tuleb jalgpallihall Jakobsoni kooli kõrvale linnale kuuluvale maale. Arens Ehitustööd, Dreibau OÜ ja Pro Ehitus OÜ ühispakkumuse järgi läheb projekteerimis- ja ehitustööd maksma 2 496 749,50 eurot ilma käibemaksuta. Riik eraldas eelmisel aastal neljale omavalitsusele 6 miljonit eurot, millest 1,5 miljonit sai Viljandi linn jalgpallihalli rajamiseks.

 

Lähemalt: Viljandi spordikeskuse juhataja Mati Jürisson, telefon 4351575