« Tagasi

Viljandi Perepesa alustab tööd uutes ruumides

Perepesa on koht, kus lapsevanemad saavad omavahel kohtuda ning infot, koolitusi ja personaalset spetsialisti nõu seoses lapse arengu ja peresuhetega. Lastele on avatud mängutuba, kuhu on võimalik jätta laps ka lühiajaliselt hoiule. „Viljandlane on Perepesas harjunud käima. Lapsed lustimas ja vanemad erinevatel kokkusaamistel osalemas. Arvan, et uued ruumid toetavad Perepesas tegutsemist täielikult," ütles abilinnapea Janika Gedvil.

Käib juba Viljandi Perepesa uute ruumide ettevalmistamine, et tuleval nädala Perepesa uues asukohas avada. Kutsetega Perepesa avamine on kolmapäeval, 11. novembril kell 14. Suurtele ja väikestele külastajatele on Perepesa avatud 12. novembril. Gedvil usub, et Tallinna tänav 2-st saab kogukondlik perede kokkusaamise ja kooskäimise koht.

Perepesa põhilise tähelepanu all on varajase lapseea toetamine. Valdav osa teenuseid ja tegevusi on mõeldud väikelastele ja nende vanematele, alates beebiootusest kuni lapse kooliminekuni. Perepesa eesmärk on ennetada laste vaimse tervise probleeme ning laste hooletusse jätmist tehes süsteemset ennetustööd.

Viljandi Perepesa asus enne aadressil Posti 24. Seoses kolimisega on alates tänasest, 5. novembrist, Viljandi Perepesa mängutuba suletud.

Rohkem informatsiooni Perepesa tegemiste kohta leiab Viljandi Perepesa Facebooki lehelt ja kodulehelt www.perepesa.ee/viljandi-perepesa.

 

Lähemalt: Viljandi abilinnapea Janika Gedvil, telefon 435 4757