Alates esmaspäevast, 30 augustist 2021 
palume linnavalitsuse ametnikega kohtumiseks aeg eelnevalt kokku leppida telefoni või e-posti teel.

Meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega!

Ühtlasi soovitame toimingute tegemiseks kasutada mugavat ja ohutut e-teenuste keskkonda.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandi@viljandi.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandi.ee või jätta paberkandjal linnavalitsuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 

Sekretäri telefon 435 4710

  Neljapäeval, 21. oktoobril on liiklus häiritud Riia maantee ja Vaksali tänava ringristmikul asfaldi freesimistööde tõttu. 

Üles freesitakse lagunenud osa ringristmiku kattest, Kokku freesitakse ligikaudu 90 ruutmeetrit asfalti. Tööde ajal on liiklus avatud, aga häiritud. Palume liiklejatel jälgida ajutisi liiklusmärke ning teetööliste märguandeid.
Lahti freesitud lapp jääb nädalapäevadeks seisma, uus asfalt paigaldatakse järgmise nädala lõpus.
 Tuleval esmaspäeval, 25. oktoobril toimuvad Männimäel alajaama hooldustööd. Sellega seoses toimub ka elektrikatkestus, mistõttu ei tööta kell 13-16 Riia maanteel asuvad valgusfoorid.

Häiritud on nii foorid, mis asuvad Riia mnt 30 vahetus läheduses kui need, mis asuvad Riia mnt 38 vahetus läheduses.
Palume kõigil liiklejatel olla tähelepanelikud ning liiklemisel lähtuda liiklusmärkidest!
Hooldustöid teeb Terasteenus OÜ.

Uudised ja teated

« Tagasi

Veel on aega esitada taotlus järgmise aasta tegevustoetuse saamiseks

27.09.2021

Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriamet ootab 1. oktoobrini (k.a) linnas tegutsevatelt klubidelt, kogudustelt, ühingutelt ja seltsidelt taotlusi 2022. aasta tegevustoetuse saamiseks.

Abilinnapea Jane Koitlepp kutsub üles kõiki Viljandis tegutsevaid organisatsioone taotlust esitama. „Viljandis on palju ühinguid, kes siinset kultuuri- ja spordielu aktiivseks muudavad. Meie soov on toetuse kaudu aidata neil läbi viia linlasi kaasavaid tegevusi ja arenguid, et seeläbi Viljandit veelgi enam rikastada," ütles Koitlepp. Ta lisas, et oluline on tähtajast kinni pidada, sest e-keskkond läheb lukku 1. oktoobri südaööl ning tähtaeg ei pikene nädalavahetusele.

Tegevustoetuse taotlus saab esitada kultuuri-, spordi-, haridus-, noorsootöö- ja sotsiaalvaldkonda. Toetus on mõeldud organisatsiooni jätkusuutlikkuse tõstmiseks, arendustegevuste ja igapäevase põhitegevuse korraldamiseks ning muude kalendriaastaks planeeritavate tegevuste läbiviimiseks ja korraldamiseks. Nii toetatakse näiteks haldus-, büroo, rendi- ja juhtimiskulusid.

Taotlust on võimalik esitada Viljandi linnas tegutsevatel juriidilistel isikutel, kes on eelnevalt tegutsenud vähemalt kolm aastat ning seda saab teha läbi E-teenuste keskkonna Spoku. Eraisikud tegevustoetust taotleda ei saa.

Enne taotluse esitamist tasub kindlasti tutvuda Viljandi linna mittetulundusliku tegevuse toetamise korraga https://www.riigiteataja.ee/akt/430062020010.

 

Lähemalt: kultuuri ja noorsootöö spetsialist Vilja Volmer-Martinson, telefon 435 4755, e-post vilja.volmer-martinson@viljandi.ee

 

Vaata ka 15. septembril toimunud tegevustoetuse ja projektitoetuse taotlemise infotunni salvestust:


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 744

Pindala: 14,65 km2

Sünnid septembris: 12

Registreeritud töötuid: 429

Töötusprotsent: 5,4%*

Vabad töökohad: 188*

Keskmine palk: 1238,8 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad