« Tagasi

Viljandi linn andis osaühingule Pyrocom loa korraldada aastavahetuse ilutulestik

Linnavalitsus lubas tänasel istungil osaühingul Pyrocom korraldada aastavahetuse ilutulestik 1. jaanuaril Vabaduse platsi läheduses.

Viljandi linnapea Madis Timpsoni sõnul otsustas linnavalitsus ilutulestikku korraldada, et pakkuda inimestele natukenegi silmailu, mis võiks linnarahva meeli kosutada. „Aasta on olnud keeruline ja inimesed on koroonast väsinud. Mina ei usu käskude ja keeldude ühiskonda ja arvan, et kainele mõistusele võiks ka koht jääda," ütles linnapea.

Linnapea kutsub üles Viljandi inimesi vastutustundlikult käituma, mitte kogunema suurte seltskondadena vaid kinni pidama kehtestatud reeglitest. „Selle aasta ilutulestik on korraldatud efektsete toodetega, mida on näha kaugele ja see annab võimaluse nautida valgusmängu üle linna," ütles linnapea, „Ma olen kindel, et Viljandi inimesed oskavad käituda mõistlikult." Ta lisas, et 5 minutit kestvat ilutulestikku on sel aastal mõistlik nautida kodus. 

Lääne-Virumaal tegutsev osaühing Pyrocom korraldab Viljandi linna ilutulestiku 1. jaanuaril ajavahemikul 00.00-00.15. Ilutulestiku laskeala jääb Vabaduse platsi äärde mõisapargi territooriumile ning ilutulestiku kestvus on 5 minutit.

 

Lähemalt: linnasekretär Ene Rink, telefon 435 4720