Uudised ja teated

« Tagasi

Vabaduse plats muutub detsembris jõuluplatsiks

25.11.2021
 
Et pakkuda viljandlastele ja külalistele rõõmu, hubasust ja jõulutunnet. Lisaks toimuvad kõigil advendipäevadel jõulupuu ümber pühade hõngu loovad sündmused kogu perele, mis koos loovad sündmuste sarja „Meie jõulud Viljandis".
 
27. novembril kell 17.30 toimub traditsiooniline esimese advendi tähistamine, mille käigus süüdatakse advendiküünal ning kuusel süttivad jõulutuled. Vaata lähemalt: https://www.facebook.com/events/285622370085627
 
5. detsembril kell 15 – 17 „RÕÕM JA ILU"
Avatakse jõuluplats, kus eriti just laste rõõmuks ootavad sepp, hobuvanker ja piparpontšikud. Kõik viljandlased on oodatud kuuske ehtima ning tooma keldrist või kuuri alt ühisele väljanäitusele põnevaid kelke, suuski ja saane.
 
12. detsembril kell 15 – 17 „LAAT JA LAUL"
Ümber kuuse müüvad oma kaupu õpilasfirmad ja toimub kogukonna jõulutäika. Meeleolu eest kannavad hoolt sõpruskonnad ja kollektiivid, kes on oodatud vaba mikrofoni ette salme või laule esitama. Platsilt algavad ka Loov Viljandi rongituurid Männimäele miljööretkele. Esimene retk algab kell 14 ja toob retkelised laadale tagasi, teise retkega liitumiseks saab rongile hüpata kell 17.
 
19. detsembril kell 14 – 18 „GLÖGI JA MUUSIKA"
Maitsta saab erinevaid jõulujooke, lettidel on valitud kaubad, põleb lõke ja laval esinevad kohalikud armastatud muusikud. Pidu lõpeb eriti mõnusa jõuludiskoga.
 
Oled oodatud osalema, nautima, maitsma ja kuulama