« Tagasi

Viljandlaste tunnustamiseks oodatakse ettepanekuid

Viljandi linnavalitsus ootab 31. detsembrini (k.a.) ettepanekuid linna preemiate määramiseks.

Preemiad antakse välja üheksas kategoorias: elutöö preemia, aastapreemia (aasta tegu), kuni kaks kultuuripreemiat, spordipreemia, noore sportlase preemia, teatripreemia, aasta noore preemia, aasta laste- ja noortesõbralik ettevõte ning kuni kaks ettevõtluse edendaja preemiat.

Linnapea Madis Timpson kutsub üles oma kaaslinlasi märkama ja tunnustusettepanekuid esitama. «Meil kõigil on kindlasti mõttes keegi, kes on möödunud aastal Viljandi ja kaaslinlaste heaks eriliselt panustanud või millegi suurega hakkama saanud. See panus võib ulatuda ühest märkimisväärsest saavutusest elutööni,» ütles linnapea.

Ettepanekuid saab esitada ja kõigi statuutidega tutvuda aadressil www.viljandi.ee/tunnustused

Ettepaneku vormi linna kodulehel täitmiseks on vajalik ID-kaardi või mobiil-ID kasutamine.

Lisavõimalusena saab samal lehel ettepaneku esitamise vormi oma arvutisse laadida. Arvutis täidetud vorm tuleb digitaalselt allkirjastada ja saata aadressile viljandi@viljandi.ee

Vormi võib ka välja printida ning toimetada käsitsi täidetuna ja allkirjastatuna Viljandi linnavalitsuse kantseleisse aadressil Linnu 2, 71020, Viljandi. Vastavad vormid on ka kohapeal olemas.

Aastapreemiate saajad kinnitab Viljandi linnavolikogu 31. jaanuaril 2019 toimuval istungil. Preemiad antakse laureaatidele üle Eesti Vabariigi 101. aastapäeva pidulikul kontsertaktusel Ugala teatris 24. veebruaril.