« Tagasi

Järveotsa elamukruntide müük jätkub

Viljandi linnavalitsus otsustas tänasel istungil panna uuesti müüki viis Järveotsa linnaosa elamukrunti, mis esimesel enampakkumisel omanikku ei leidnud.

Enampakkumine algab 26. veebruaril ja pakkumiste esitamise tähtpäev on 18. märts kell 14. Müüki lähevad kinnistute Vaikuse tänav 9, 13, 18, 20 ja 24 hoonestusõigused. Enampakkumise alghinnad jäävad vahemikku 21 384 kuni 38 424 eurot. Peale hoonestusõiguse tingimuste täitmist on omanikul õigus kinnistu välja osta.

Linnapea Madis Timpsoni sõnul näitas eelmise aasta lõpus korraldatud enampakkumine, et uue elamukvartali vastu on huvi olemas. «Saime esimese korraga pooled krundid müüdud. Samas nägime, et mitmed huvilised jäid soovitud krundist ilma ja oli ka neid, kes otsustasid oodata ja vaadata, milliseks turuhind kujuneb. Olen optimistlik ja usun, et kõik krundid lähevad sel korral kaubaks,» rääkis linnapea.

Järveotsa elamupiirkond hoonestatakse kahes etapis. Hetkel on linn alustanud esimese etapiga, mis haarab umbes 8,8 hektari suuruse maa-ala ja kuhu on planeeritud 50 ühepereelamu krunti.

Teises etapis on piirkonna jätkuna võimalik arendus, millega lisandub umbes 60 ühepereelamu krunti. Linn ehitab piirkonnas välja tänavad, elektrivõrgu ja veevärgi.

Müügis olevate kinnistute ja enampakkumise tingimuste osas palub linnavalitsus ühendust võtta kinnisvarabüroo Uus Maa Viljandi kontori töötajatega.

Rohkem infot:

Kinnisvarabüroo Uus Maa Viljandi kontori juhataja Reet Raudsepp, telefon 435 1361, e-post reet.raudsepp@uusmaa.ee

https://www.uusmaa.ee/pakkumine/137-jarveotsa-elamukrundid-kauneima-vaatega-krundid-viljandis/