« Tagasi

Aasta viimasel päeval läheb tantsuks

Eesti Tantsuagentuur, Riigikantselei ja Viljandi linnavalitsus kutsuvad üles kõiki tantsuhuvilisi osalema 31. detsembril kell 15 Viljandi lauluväljakul «Eesti tantsib» Viljandimaa ühestantsimises.

Oodatud on kõik kollektiivid sõltumata vanusest või tasemest. Õpitav tants on lihtne ja lõbus. Näitame, et Viljandimaa on tantsurahvas!

31. detsembril tantsitakse juubeliaasta lõppemise puhul Eesti linnaväljakutel EV100 algatuse «Eesti tantsib» viimane ühistants. Samaaegne «Eesti tantsib» ühestantsimine toimub 16 linnas, kokku oodatakse linnaväljakutele tantsima tuhandeid inimesi. Kohal on ka tantsuõpetajad, kes aitavad tantsud selgeks saada. Tantsuvideo on salvestatud ning varsti saab juba samme õppima hakata.

Et oskaksime arvestada, kui palju tantsijaid Viljandimaal tantsima tuleb, palume oma osalusest teada anda hiljemalt 20. detsembriks e-maili teel Viljandimaa koordinaatorile Leanika Mändmale aadressile leanikam@gmail.com. E-maili sisus palume täpsustada kollektiivi, stuudio, asutus jne nimi, kui palju tantsijaid osaleb ning kas soovite õppida koreograafia selgeks koordinaatori abiga enne 31. detsembrit. Aktsiooni päeval toimub koreograafia õppimine 14.00-15.00. Lisaks on igal kollektiivil soovi korral võimalus esitada üks tants pärast ühestantsimise aktsiooni, et tantsulusti jaguks kauemaks. Seega, kui Teil on soov pakkuda välja endapoolne tantsuline panus, palume ka selle kirjas ära märkida ning lisada vastavast etteastest videosalvestus! Kui videosalvestust ei ole võimalik saata, siis on tarvis leida sobiv aeg, millal tants koordinaatorile ette näidata. Etteastete nimekiri läheb lukku 20. detsembril.