UKRAINA JULGEOLEKUKRIIS

OLULISED ABI- JA INFOKONTAKTID VILJANDI LINNAS

 

Ukraina kriisikoordinaatori 24/7 telefon +372 5400 2218, e-post ukraina@viljandi.ee

Џілодобовий телефон українського кризового координатора +372 5400 2218; ел. пошта ukraina@viljandi.ee

 

Rohkem infot julgeolekukriisi ning Ukraina ja ukrainlaste toetamise võimaluste kohta leiab SIIT

 

Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandis tähistatakse emadepäeva heategevusliku perepäeva ja piduliku kontserdiga

03.05.2022

Emadepäeval, 8. mail on kõik pered oodatud kell 14 Sakala Keskusesse emadepäeva kontserdile. Kontserdile eelneb kell 12 Viljandi lauluväljakul algav heategevuslik perepäev Palliralli.

Sakala Keskuses toimuv emadele pühendatud kontsert jutustab ärkamisest ja märkamisest nii inimese hinges kui kevadises looduses. Hoidmisest ja armastusest oma kõige kallimate ja kodu vastu. Esitusele tuleb palju head ja tuttavat eesti muusikat, mida on laulnud Uno Loop, Jaak Joala, Jaan Tätte ja paljud teised.

Kontserdil esinevad Viljandi Muusikakooli solistid ja mudilaskoor, Viljandi Poistekoor, Meeskoor Sakala, topeltkvartett Topelt Hellad Kellad, Viljandi Gümnaasiumi noortekoor ning ansambel The Boosters. Solistid on Kiiri Katrin Vingisaar, Karl-Vahur Vingisaar, Mari Mikelsaar, Steven Luik, Henry Venne, Rivo Johani, Jan Viileberg, Klara Mägi ja  Hedvig Puusaar ning nende juhendajad Maarika Reimand, Liisi Toomsalu, Marge Loik, Kadi Ritsing, Signe Ristisaar, Ly Lõhmus, Lirike Langeler ja Sander Kahu. 

Kontsert on kõigile tasuta.

Emadepäeva kontserdile eelneb kell 12 Viljandi lauluväljakul algav heategevuslik perepäev Palliralli, mille eesmärk on toetada Viljandimaa diabeedihaigeid lapsi ja noori.

Enda heategevusliku rallipalli saab soetada veebilehel palliralli.ee või enne sündmuse algust kohapeal. Iga palli ostja number märgitakse 8. mail pallile ja lastakse Viljandi lauluväljakul veerema. Head toetajad on pallirallil osalejatele välja pannud palju põnevaid auhindu.

Perepäeval esinevad ka laululapsed Viljandi Muusikakoolist ning Tarvastu Muusika- ja Kunstikoolist, tantsulapsed tantsustuudiost Dance Dream ja S-Stuudio, Viljandi Huvikooli kitarriring ning Viljandi Spordikooli iluvõimlejad. Päeva juhib Leiutajateküla Lotte koos Bruno ja Albertiga. 

Ka perepäeval osalemine on kõigile tasuta.

 

Lähemalt kontserdi kohta:  kontserdi kunstiline juht Kadi Ritsing, telefon 502 2359, e-post kadiritsing@gmail.com

Lähemalt Palliralli kohta: LC Viljandi Fellin president Lii Susi, telefon 5561 1181, e-post lii.susi@cleveron.com


Tartu 2024 veebibänner

Linn arvudes

 

Registreeritud elanikke: 16 620

Pindala: 14,65 km2

Sünnid märtsis: 13

Registreeritud töötuid: 411

Töötusprotsent: 5,5%*

Vabad töökohad: 212*

Keskmine palk: 1304 eurot

Tallinnasse 161 km, Tartusse 81 km, Pärnusse 97 km, Riiga 245 km, Sankt Peterburgi 393 km, Helsingisse 247 km ja Stockholmi 580 km.

*maakonna näitajad