Kutse- ja kõrgharidus stipendiumid

2015

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - Triin Edula. Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi veterinaarmeditsiini õppekava II kursuse üliõpilane;

Johann Köler nimeline stipendium – Anna-Maria Kaseoja. Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvuslik metallitöö õppekava III kursuse üliõpilane;

Johan Laidoneri nimeline stipendium – Heleene Tambet. The University of New Mexico geograafia ja statistika õppekava IV kursuse üliõpilane;

Jaan Lattiku nimeline stipendium - Andra Kütt. Tallinna Ülikooli lingvistika õppekava doktoriõppe üliõpilane;

August Maramaa nimeline stipendium - Merit Müür. Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna geenitehnoloogia eriala II kursuse üliõpilane;

Karl Papello nimeline stipendium – Priidik Vilumaa. Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna logistika õppekava II kursuse üliõpilane;

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - Triin Puusaar. Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduskonna avaliku halduse ja riigiteaduse õppekava III kursuse üliõpilane.

2014

Friedrich Kuhlbarsi stipendium - Ulvi Võsa, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rakenduskõrgharidusõppe pärimusmuusika õppekava;

Johann Köleri stipendium - Anna-Maria Kaseoja, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rakenduskõrgharidusõppe rahvusliku metallitöö õppekava;

Johan Laidoneri stipendium -  Carmen Kivisild, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna magistriõppe biomeditsiini õppekava;

August Maramaa stipendium - Marianna Tampere, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna magistriõppe biomeditsiini õppekava;

Dr. Mats Nõgese stipendium - Merilin Rannamäe, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppe arstiteaduse õppekava;

Karl Papello stipendium - Kaspar Vitsur, Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna integreeritud õppe teedeehituse ja geodeesia õppekava;

Roman Toi stipendium - Leila Röömel, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe muusika interpretatsiooni õppekava;

Jaan Tõnissoni stipendium - Madis Järvekülg, Tartu Ülikooli sotsiaal- ja haridus-teaduskonna magistriõppe ajakirjanduse õppekava.

2013

Friedrich Kuhlbarsi stipendium - MIRJA PITKÄÄRT University of Arts London aksessuaari disaini õppekava magistriõppe õpilane;

Johan Laidoneri stipendium - CARMEN KIVISILD Tartu Ülikooli biomeditsiini õppekava magistriõppe üliõpilane;

Jaan Lattiku stipendium - ANDRA KÜTT Tallinna Ülikooli Eesti Keele ja Kultuuri lnstituudi lingvistika õppekava magistriõppe üliõpilane;

August Maramaa stipendium - BIRGIT MAATEN Tallinna Tehnikaülikooli matemaatikaloodusteaduskonna rakenduskeemia ja biotehnoloogia õppekava magistriõppe üliõpilane

Dr. Mats Nõgese stipendium - MARIA ALESMA Tartu Ülikooli arstiteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppe arstiteaduse õppekava üliõpilane

Jaan Tõnissoni stipendium - SANDOR ELIAS Tartu Ülikooti õigusteaduskonna õigusteaduse õppekava magistriõppe üliõpilane

Karl Papello stipendium - KASPAR VITSUR Tallinna Tehnikaülikooli integreeritud õppes ehitusteaduskonna transpordiehituse õppekava üliõpilane.

2012

Viljandi linna kutseõppe aastastipendium - GERT LAAS, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli veaoautojuhi eriala õpilane

Johann Köleri stipendium - HIIE TAMMAN, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna bakalaureuseõppe kirjanduse ja kultuuriteaduse õppekava üliõpilane.

Johan Laidoneri stipendium - KATI UNDLA, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rakenduskõrgharidusõppe huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium - ULVI VÕSA, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rakenduskõrgharidusõppe pärimusmuusika õppekava üliõpilane.

August Maramaa stipendium - MARIANNA TAMPERE, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna bakalaureuse õppe geenitehnoloogia õppekava üliõpilane.

Dr Mats Nõgese stipendium - KRISTIINA LEPIK, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppe arstiteaduse õppekava üliõpilane.

Karl Papello stipendium - KASPAR VITSUR, Tallinna Tehnikaülikooli integreeritud õppe ehitusteaduskonna transpordiehituse õppekava.

Jaan Tõnissoni stipendium - MIKK VILLEM, Estonian Business School rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuse õppe üliõpilane.

2011

Carl Robert Jakobsoni stipendium - HIIE TAMMAN, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna kirjandus- ja kultuuriteaduse eriala II kursuse üliõpilane.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium - LIIS TAMMAN, Tallinna Pedagoogilise Seminari noorsootöö eriala III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri stipendium - REET TALIMAA, Eesti Kunstiakadeemia kunstipedagoogika osakonna magistrant.

Johan Laidoneri stipendium - SANDOR ELIAS, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna õigusteaduse eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium - MARIA ALESMA, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni stipendium - SIIM-ILMAR NOPRI, Tallinna Tehnikaülikooli energeetikateaduskonna elektroenergeetika eriala III kursuse üliõpilane.

August Maramaa stipendium - AGE VIIRA, Tallinna Ülikooli Rahvusvaheliste Sotsiaaluuringute Instituudi sotsioloogia eriala magistrant.

Karl Papello stipendium - ANTO MÄTAS, Tallinna Tehnikaülikooli mehhaanikateaduskonna tootearenduse ja tootmistehnika II kursuse üliõpilane.

Dr Mats Nõgese stipendium - KRISTIINA LEPIK, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse eriala V kursuse üliõpilane.

Kutseõppe aastastipendium tehnilisele erialal õppivale õpilasele - GERT LAAS, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool veoautojuht II kursuse õpilane.

Kutseõppe aastastipendium - MATI ROHTLAAN, Haapsalu Kutsehariduskeskuse Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse tarkvara ja andmebaaside halduse II kursuse õpilane.

2010

Carl Robert Jakobsoni stipendium – KRISTIINA LEPIK, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse õppekava III kursuse üliõpilane.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium – HELINA ARIVA, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise keele ja kirjanduse õppekava magistriõppe üliõpilane.

Johann Köleri stipendium – KATRI SMITT, Eesti Kunstiakadeemia kunstiõpetaja eriala magistriõppe üliõpilane.

Johan Laidoneri stipendium – EPP ROOKS, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna majandusteaduse magistriõpp üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium – LIIS TAMMAN, Tallinna Pedagoogilise Seminari noorsootöö eriala II kursuse üliõpilane.

August Maramaa stipendium – LIINA MALK, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteduskonna rahvamajanduse õppekava magistriõppe üliõpilane.

Jaan Tõnissoni stipendium – SANDOR ELIAS, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna õigusteaduse õppekava II kursuse üliõpilane.

Karl Papello stipendium – SIIM-ILMAR NOPRI, Tallinna Tehnikaülikooli energeetikateaduskonna elektroenergeetika eriala II kursuse üliõpilane.

Dr Mats Nõgese stipendium – MALL ELTERMAA, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse õppekava V kursuse üliõpilane.

Kutseõppe stipendium tehnilistel erialadel õppivatele õpilastele - MART ROHT, Võru Kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala II kursuse õpilane.

Kutseõppe stipendium teistel erialadel õppivatele õpilastele - KERT KALJULA, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli elektriku eriala III kursuse õpilane.

2009 

Carl Robert Jakobsoni stipendium – MAIGI VARUSK, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna saksa keele ja kirjanduse õppekava III kursuse üliõpilane.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium – HELINA ARIVA, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise keele ja kirjanduse õppekava III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri stipendium – KALLI KALMET, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna maalikunsti õppekava I kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium – KADI KUIVITS, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo õppekava III kursuse üliõpilane.

August Maramaa stipendium – VIKA TŠEBOTAR, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteduskonna ärirahanduse ja arvestuse õppekava magistrant.

Jaan Tõnissoni stipendium – LIIU MATIKAINEN, Tartu Ülikooli majandusteaduse õppekava II kursuse üliõpilane.

Karl Papello stipendium – ALLAR STAŠKEVITŠ, Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži ehitiste restaureerimise õppekava III kursuse üliõpilane.

Dr Mats Nõgese stipendium – TANEL LEPIK, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse õppekava IV kursuse üliõpilane. 

Kutseõppe stipendium tehnilistel erialadel õppivatele õpilastele - VEIKO LÄÄTS, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli arvutiteeninduse eriala III kursuse õpilane.

Kutseõppe stipendium teistel erialadel õppivatele õpilastele - KÄTLIN TAMMAI, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli koka eriala III kursuse õpilane.

2008

Carl Robert Jakobsoni stipendium – RIINA MÕIM, Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna füsioteraapia õppekava magistrant.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium – KADRI ROASTO, Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna füsioteraapia eriala III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri stipendium – EVELIN LAGLE, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia lavakunstide osakonna tantsukunsti eriala IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri stipendium – KADRI KÜTT, Sisekaitseakadeemia halduskorralduse eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium – HANNALIIS JAADLA, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo õppekava magistrant.

August Maramaa stipendium – HARDI VEERMÄE, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi magistrant.

Jaan Tõnissoni stipendium – LAURA SCHMIDT, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaarstiõppe III kursuse üliõpilane.

Karl Papello stipendium – MARGUS ELLER, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna infotehnoloogia õppekava magistrant.

Dr Mats Nõgese stipendium – MALL ELTERMAA, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse III kursuse üliõpilane.

Stipendium tehnilistel erialadel õppivatele õpilastele - MARI-LIIS VIRUMANN, Räpina Aianduskooli maastikuehituse eriala II kursuse õpilane.

Stipendium teistel erialadel õppivatele õpilastele - MAARJA VARIS, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli koka eriala III kursuse õpilane.

2007

Carl Robert Jakobsoni stipendium – KADRI HEKK, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna majandusteaduse eriala III kursuse üliõpilane.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium – LIINA JÄRVEKÜLG, Tartu Ülikooli Õpetajate Seminari koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri stipendium – KAIJA TAMMEKIVI, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiõppe eriala IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri stipendium – EPP ROOKS, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna majandusteaduse eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium – GERLI VEERMÄE, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärinduse eriala III kursuse üliõpilane.

August Maramaa stipendium – KAREL ARU, Tartu Ülikooli matemaatika-informaatikateaduskonna matemaatilise statistika eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni stipendium – SIGNE HABAKUKK, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna riigiteaduste eriala III kursuse üliõpilane.

Karl Papello stipendium – MEELIS ELLER, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna rakendusfüüsika eriala magistrant.

Stipendium teistel erialadel õppivatele õpilastele - MARKO VILDERSEN, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ärikorralduse eriala II kursuse õpilane.

2006

Carl Robert Jakobsoni stipendium – KAIRE RUMMEL, Eesti Maaülikooli metsandus- ja maaehitusinstituudi maakorralduse eriala magistrant.

Friedrich Kuhlbarsi stipendium – URMO VÕSA, Tartu Ülikooli bioloogia-geograafia teaduskonna bioloogia eriala III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri stipendium – MARTIN RAUD, Tallinna Tehnikakõrgkooli transpordi teaduskonna transpordi ja logistika eriala III kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri stipendium – SIIM RANDOJA, Tartu Ülikooli riigiteaduste II kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku stipendium – ANU LILL, Tallinna Ülikooli Eesti Humanitaarinstituudi anglistika eriala III kursuse üliõpilane.

August Maramaa stipendium – KAIA MALBERG, Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonna rakendusarhitektuuri eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni stipendium – MARTIN KÜTIMETS, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna keemia õppekava III kursuse üliõpilane.

Karl Papello stipendium – TEET RIKKINEN, Eesti Mereakadeemia mehaanikateaduskonna laevajõuseadmete eriala III kursuse üliõpilane.

Ahrensburgi Kodanike Ühenduse kutseõppe stipendium - MAARJA NIILOP, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli arvutiteeninduse eriala III kursuse õpilane.

Stipendium tehnilistel erialadel õppivatele õpilastele - MADIS MÄGI, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli arvutiteeninduse eriala II kursuse õpilane.

Stipendium teistel erialadel õppivatele õpilastele - BEATA ŠAKEL, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse müüja eriala II kursuse õpilane.

2005 

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - MEELIS ELLER, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna füüsika eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - SIGRID MAASEN, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise keele ja kirjanduse III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - EVE PÕLDSAAR, Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduskonna riigiteaduste eriala magistrant.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - TÕNU LEINBOCK, Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna tööstus- ja tsiviilehituse II kursuse üliõpilane.

Friedrich Kuhlbarsi nimeline stipendium - LIIS BONDER, Tallinna Meditsiinikooli tegevusterapeudi eriala II kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - HELEN SAVI, Eesti Põllumajandusülikooli loodusvarade kasutamise ja kaitse eriala II kursuse üliõpilane.

August Maramaa nimeline stipendium - MIHKEL RÄHN, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna füüsika eriala III kursuse üliõpilane.

Karl Papello nimeline stipendium - KRISTEL OHA, Eesti Põllumajandusülikooli tehnika ja tehnoloogia õppekava ergonoomika eriala II kursuse üliõpilane.

Kutseõppe stipendium - LIINA LOPER, Tartu Kunstikooli kunstilise kujundamise eriala III kursuse üliõpilane.

2004

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - TIINA KURG, Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia teaduskonna informaatika eriala magistrant.

Friedrich Kuhlbarsi nimeline stipendium - PRIIT NOORHANI, Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurhariduse osakonna kultuurikorralduse eriala II kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - MARI MURRO, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiõppe eriala II kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - JAAK JÄRVEKÜLG, Tartu Ülikooli bioloogia-geograafiateaduskonna keskkonnatehnoloogia eriala IV kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - MARJA-LIISA KÜTTIS, Tartu Ülikooli usuteaduskonna usuteaduse eriala II kursuse üliõpilane.

August Maramaa nimeline stipendium - REELIKA NIIT, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo eriala magistrant.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - HELEN VELBAUM, Tallinna Tehnikaülikooli humanitaarteaduskonna halduskorralduse eriala III kursuse üliõpilane.

Ahrensburgi Kodanike Ühenduse kutseõppe stipendium - HELLE PAJUMÄGI, Türi Tehnika- ja Maamajanduskooli põllumajanduse eriala II kursus.

2003 

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - HELINA POST, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise keele ja kirjanduse eriala IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - MARTIN JÄRVEKÜLG, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna materjaliteaduse eriala II kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - SIRET PAAVEL-MARGNA, Akadeemia Nord õigusteaduskonna II kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - ALAR AINLA, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna füüsika eriala II kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - MARTIN PETTAI, Tartu Ülikooli matemaatika-informaatikateaduskonna informaatika eriala II kursuse üliõpilane.

2002

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - ÜLLE FREY, Tallinna Tehnikaülikooli humanitaarteaduskonna haldusjuhtimise IV kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - MAARIKA NUGIS, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna saksa filoloogia IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - AIRI KESKKÜLA, Tartu Lennukolledzhi lennundusettevõtte juhtimise eriala IV kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - MERILIN MÜÜR, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse magistrant.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - ENDEL SOOLO, Tartu Ülikooli füüsika-keemiataduskonna II kursuse üliõpilane.

2001

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - RINGA RAUDLA, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna avaliku halduse III kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - AIRE ARRAS, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - KIRSTI KISLENKO, Tallinna Pedagoogika Ülikooli matemaatika-loodusteaduskonna matemaatika-informaatika osakonna III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - JAANUS UIBU, Tartu Ülikooli bioloogia-geograafia teaduskonna loodusteaduste õpetaja III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - ANU VARES, Tartu Ülikooli avalikkussuhete ja teabekorralduse IV kursuse üliõpilane.

2000

Carl Robert JAKOBSONI nimeline stipendium - REINA HENN, Tartu Ülikooli füüsika-keemia teaduskonna IV kursuse üliõpilane.

Johann Köleri nimeline stipendium - RAIVO KOTOV, Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna V kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - KADRI KÕIV, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna psühholoogia III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - HENRI VAHER, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ärirahanduse ja investeeringute IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - JUHAN SARV, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna III kursuse üliõpilane.

1999

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - KITI KAUR, Tartu Ülikooli filosoofia teaduskonna eesti kirjanduse ja rahvaluule osakonna teatriteaduse III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - HEDI VILUMAA, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Usuteaduse Instituudi teoloogia eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - PEETER ORA, Viljandi Kultuurikolledži laste ja noorte huvijuhi eriala IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - LAUR VALLIKIVI, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo osakonna etnoloogia eriala IV kursuse üliõpilane.

1998 

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - SIRLE PUUSEPP, Viljandi Kultuurikolledži talukujunduse ja rahvusliku käsitöö III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - KERTU RAAMAT, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise keele ja kirjanduse III kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - MARGE TOOM, Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse IV kursuse ja Eesti Humanitaarinstituudi sotsioloogia IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - ENE KÄRMAS, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna IV kursuse üliõpilane.

1997 

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - HEDI-KAI SÕSTRA, Viljandi Kultuurikolledži levimuusika eriala IV kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - MIRJAM LINK, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna eesti filoloogia IV kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - ANGELA LEEMET, Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogiaosakonna psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - AGRIS KOPPEL, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala VI kursuse üliõpilane.

1996 

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - HELI LUTS, Eesti Põllumajandusülikooli maastikuarhitektuurr III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - BERK VAHER, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna inglise filoloogia õppetooli germaani-romaani osakonna IV kursuse üliõpilane.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - MARIT PAUK, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna avaliku halduse ja sotsiaaltöö osakonna IV kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - ANDI HEKTOR, Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna füüsika eriala IV kursuse üliõpilane.

1995

Carl Robert Jakobsoni nimeline stipendium - KIRSTI SÜLLA, Eesti Põllumajandusülikooli põllumajandusliku raamatupidamise ja rahanduse eriala III kursuse üliõpilane.

Jaan Lattiku nimeline stipendium - KAISA LINK, Tartu Ülikooli psühholoogia II kursuse üliõpilane.

Johan Laidoneri nimeline stipendium - MAARJA MÄNDMAA, Eesti Riigikaitse Akadeemia IV kursuse kadett.

Jaan Tõnissoni nimeline stipendium - AARE PILV, Tartu Ülikooli filoloogia ja semiootika II kursuse üliõpilane.