Rahandusamet

 

Linnu tänav 2

Põhimäärus

 

* Ametnikud, kelle juurde pole vastuvõtu aega märgitud,võtavad kodanikke vastu eelneva kokkuleppe alusel.

Ametniku nimi,

ametikoht, ametijuhend

Tegevusvaldkond, 

toimingud                 

Telefon,

e-postiaadress,

lisainfo

Marika Aaso

Ametijuhataja

Ameti töö juhtimine, finantstegevuse analüüsimine ja arendamine, eelarve koondprojekti koostamine, eelarve täitmise korraldamine

+372 435 4719; +372 501 9166

marika.aaso@viljandi.ee

Ruum nr 14

Anneli Rähn

Pearaamatupidaja

Raamatupidamise korraldamine ja juhendamine, eelarve täitmise jälgimine, linnavalitsuse struktuuriüksuste raamatupidamine

+372 435 4729

anneli.rahn@viljandi.ee

Ruum nr 14

Aili Soomuste

Finantsist

Hallatavate asutuste eelarvete metoodika ja täitmine, juhendamine finantsküsimustes

+372 435 4723

aili.soomuste@viljandi.ee

Ruum nr 13

Heli Valt

Juhtivraamatupidaja

Hallatavate asutuste raamatupidamine

+372 435 4727

heli.valt@viljandi.ee

Ruum nr 11

Eve Sadam

Raamatupidaja

Ametnike töötasud, hallatavate asutuste raamatupidamine, kassatoimingud

+372 435 4722

eve.sadam@viljandi.ee

Ruum nr 17

Laine Kurvits

Raamatupidaja

Lasteaiatasud, hallatavate asutuste raamatupidamine

+372 435 4726

laine.kurvits@viljandi.ee

Ruum nr 12

Ene Jakobson

Raamatupidaja

Piletite arvestus, kannete sisestamine, hallatavate asutuste raamatupidamine, eakate bussisõidukaardid.

+372 435 4721

ene.jakobson@viljandi.ee

Ruum nr 17

Maie Jallai

Raamatupidaja

Hallatavate asutuste raamatupidamine

+372 435 4747

maie.jallai@viljandi.ee

Ruum nr 17

Kristina Nurk

Raamatupidaja

Hallatavate asutuste raamatupidamine

+372 435 4725

kristina.nurk@viljandi.ee

Ruum nr 12