Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandis tuleb jalgrattanädal

Viljandi linnavalitsus kuulutab 14. – 20. mai jalgrattanädalaks, kutsudes kõiki üles võimalikult palju jalgrattaga liikuma, ratturitega liikluses arvestama ja osa võtma nädala jooksul toimuvatest rattaüritustest.

«Et tulemas on nii palju jalgratastega seotud sündmusi, otsustasime linnavalitsuses, et kuulutame 14. – 20. mai rattanädalaks,» ütles linnapea Madis Timpson. «Kutsume kõiki üles liikuma nädala jooksul, aga ka muidu, võimalikult palju jalgrattaga. Rattasõit on tervisele hea, hoiab keskkonda ja leevendab linnas liikluskoormust,» rääkis Timpson, kes lubab ka ise suvel võimalikult palju jalgrattaga tööl käia.

Viljandi Gümnaasiumis toimub 14. – 19. maini Gümnasistide nädal, mis kulmineerub reedel, 18. mail toimuva jalgrataste ühissõiduga Velokulg. Viljandi Avatud Noortetuba korraldab teisipäeval koostöös Maanteeametiga Lennukitehases jalgratturite õpitubasid. Viljandi linnavalitsus kutsub aga esmaspäeval kõiki asutusi osa võtma rattalõunast tulevase Järveotsa elamurajooni lähedal puhkekohas.

Vaata lähemalt:

Gümmnasistide nädala kava: https://www.facebook.com/gymnasistidenadal/

Maanteeameti töötoad VANT-is https://www.facebook.com/events/226271374807592/

Velokulg https://www.facebook.com/events/2172552356104530/