Uudised ja teated

« Tagasi

Linnapea Madis Timpson tutvub sel nädalal allasutustega

Käesoleva nädala teisipäeval ja kolmapäeval teeb Viljandi linnapea Madis Timpson ringkäigu linna lasteaedades ja kultuuriasutustes.

Linnapea sõnul on visiitide eesmärk saada ülevaade asutuste rõõmudest ja muredest. «Kõige parem viis allasutuste eluolust ülevaadet saada on ikka ise kohale minna, et näha ja kuulda, mis on hästi ja mis võiks olla paremini,» ütles Timpson. Ta lisas, et lasteaedade olmetingimused vajavad lähiaastatel hädasti kaasajastamist. «Sain kindlust, et otsus renoveerida Männimäe ja Mängupesa lasteaiad oli õige.»

Teisipäeval kohtus linnapea esimesena lasteaed Karlssoni perega. Esimesel külaskäigul oli ka sümboolne tähendus, sest just selles lasteaias alustas linnapea 1977. aastal oma lasteaiateed. «Minu jaoks on eriti olulised inimesed, kes tegelevad meie tuleviku ehk lastega,» kommenteeris linnapea esimese külastuse tähendust.

Lisaks väisas linnapea veel Krõllipesa lasteaia mõlemat õppehoonet ning Männimäe, Midrimaa ja Mesimummu lasteaedasid.

Kolmapäeval on kavas Viljandi Nukuteatri, Sakala keskuse, Viljandi Avatud Noortetoa ja Kondase keskuse külastus. Teiste linna allasutuste, sealhulgas üld- ja huvihariduskoolide külastused on linnapeal kavas järgnevatel nädalatel.

Fotol lasteaed Karlssoni direktor Mare Paavel ja linnapea Madis Timpson.