Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandi avaldas uue veebilehe visitviljandi.ee

Tänasest on avatud Viljandi külalistele, siia elama asujatele ja ettevõtlusega tegeleda soovijatele pühendatud veebileht.

Visitviljandi.ee veebilehelt leiab infot linna kultuurisündmuste, siinsete majutus- ja söögikohtade ning põnevate paikade kohta.

Inimene, kellel on huvi Viljandis elamise või siin ettevõtlusega tegelemise vastu, leiab visitviljandi lehelt põhilise info, kuidas edasi tegutseda.

Uue portaali eesmärk on olla Viljandi visiitkaart. See on elav, helge ja paindlik – just nagu Viljandi linn ise.

Praegu on leht kakskeelne, pakkudes sisu eesti ja inglise keeles, kuid peale käivitamisperioodi on kavas asuda seda ka teistesse keeltesse tõlkima, esmajoones soome ja vene keelde.

Lehel kajastatavate sündmuste info jõuab sinna portaali kultuurikava.ee kaudu automaatselt. Kui kellelgi on soov oma sündmust visitviljandi lehel näha, tuleb see sisestada eelnimetatud portaali.

Majutusasutuste, toidukohtade ja linna vaatamisväärsuste info jõuab lehele puhkaeestis.ee andmebaasist, mille sisu haldavad Viljandi turismiinfokeskuse töötajad ja ettevõtete pidajad ise.

Veebilehe edasise arendamise jaoks on väga oluline kasutajate tagasiside. Tagasisidet saab jätta vajutades avalehe all paremas nurgas olevale nupule.

Viljandi linna kodanike teenusportaal asub jätkuvalt aadressil viljandi.ee

Visitviljandi.ee loomise rahastaja ja haldaja on Viljandi Linnavalitsus. Lehe on kujundanud osaühing Made By ning kodeerinud osaühing Eigentum.

Lähemalt: avalike suhete spetsialist Johan-Kristjan Konovalov, telefon 435 4732, e-post johankristjan.konovalov@viljandi.ee