Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandimaa läheb Tourestile kultuuri viima

Sel nädalavahetusel Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuval turismimessil Tourest saab tutvuda Viljandimaa 2017. aasta kultuurisündmustega ja soetada nende pääsmeid. Traditsiooniline Viljandimaa õnneloos viiakse läbi aga täiesti ebatraditsiooniliselt - auhinnad loosib ja väljastab Viljandis valmistatud Cleveroni pakirobot.

Viljandimaa turismi arendusjuhi Annika Vihmanni sõnul minnakse messile tutvustama Viljandimaad kui kultuuri poolest väga rikast ning pärimuslikku ja paikkondlikku kultuuri väärtustavat piirkonda. «Ugala tutvustab peatselt avatava Eesti uusima teatrimaja võimalusi ning müüb mängukavas olevate etenduste pääsmeid. Koostöös Grand Hotell Viljandiga ka ööbimisega teatripakette. Samuti saab messil soetada aasta-aastalt populaarsust koguva ja rabas toimuva päikesetõusukontserdiga tuntuks saanud Suure-Jaani muusikafestivali passe ja pileteid,» ütles Vihmann.

Lisaks viiakse messil läbi Viljandimaa õnneloos, mille auhindadeks on erinevate kultuurisündmuste ja turismiobjektide pääsmed, paketid, Viljandimaal toodetud disaintooted, käsitöö ja toidud. Sel aastal saab õnneloosi auhinnad lunastada Viljandimaa messialal asuvast ning viimastel aastatel Viljandi linna sümboliks tõusnud Cleveroni pakirobotist.

Külastamist väärivaid Viljandimaa kohti ja paikkondlikke kultuurikalendreid tutvustavad lisaks eelmainituile Mulgi Kultuuri Instituut, Olustvere mõis, Bonifatiuse Gild, Suure-Jaani, Viljandi linn ja Viljandi turismiinfokeskus.

 

Lähemalt:

Viljandimaa turismi arendusjuht
Annika Vihmann
+372  5564 2104
annika.vihmann@viljandimaa.ee