« Tagasi

Järveotsale saab peagi elamukrunte soetada

Kui Viljandi linnavolikogu oktoobri lõpus Järveotsa elamurajooni kinnistute hoonestusõiguse müügi heaks kiidab, algab peagi uute kruntide enampakkumine.

Täna linnavalitsuselt heakskiidu saanud eelnõu kohaselt viiakse veel käesoleval aastal läbi kümne krundi hoonestusõiguste enampakkumine. Linnapea Madis Timpson ütles, et uue elamurajooni arendus liigub soovitud tempos. «Samaaegselt volikogu heakskiidu taotlemisega oleme otsimas kinnisvarabürood, kes uusi elamukrunte tutvustama hakkab. Kui volikogult heakskiit tuleb, kuulutab linnavalitsus 29. oktoobril välja kirjaliku enampakkumise,» selgitas linnapea.

Esimesena pannakse müüki elamurajooni terviseraja poolses osas asuva kümne elamukrundi hoonestusõigused. Ülejäänud kruntide hoonestusõiguste müügiga jätkatakse 2019. aastal.

Järveotsa arendatav elamupiirkond hoonestatakse kahes etapis. Hetkel on linn alustanud esimese etapiga, mis haarab umbes 8,8 hektari suuruse maa-ala ja kuhu on planeeritud 50 ühepereelamu krunti. Teises etapis on piirkonna jätkuna võimalik arendus, millega lisandub umbes 60 ühepereelamu krunti. Linn ehitab piirkonnas välja tänavad, elektrivõrgu ja veevärgi.

Lähemalt: abilinnapea Kalvi Märtin, telefon 435 4713, e-post kalvi.martin@viljandi.ee