« Tagasi

Lennukitehases tähistatakse noortepäeva

Päev saab hoo sisse kell 14.00, kui külla tuleb bändist Põhja-Tallinn tuntud Jaanus Saks ehk Wild Disease, kes räägib noortele, kuidas edu saavutada ja esitleb oma muusikat.

Seejärel toimub Ideekohvik, kus saab lahendusi kogukonna valupunktidele. Kohal on Eesti Noorteühenduste Liidu, SA Archimedese noorte agentuuri, Nopi Üles ja Ideeviit esindajad, kes aitavad noortel oma mõtteid ideest projektini läbi mõelda.
"Ideekohvikusse teemasid tõstatama ja lahendusi otsima on oodatud kõik noored ja noorte meelsed. Kõigi projekti ideedega oleme valmis koos algatajatega hiljem ka edasi töötama," sõnas Viljandi Avatud Noortetoa juhataja Tiina Tart.


Hariduse tänaval toimub uuel obstaaklil tõukeratta & BMXi mini jam, kus võisteldakse „Viies miinuses" ja kõrgushüppes. Algajatele jagavad näpunäiteid Viljandi Avatud Noortetoa treenerid. Ratturid saavad end kirja panna ka Eesti Noosootöö Keskuse noortepäeva liikumisüleskutsele "Noorte Jooks", et koos teiste Eesti noortega läbida 12. augustiks üheskoos kokku 20 000 km.

Läbi päeva mängib mõnusat muusikat DJ HansClyp.

 

Sündmus on osalejatele tasuta. Kehva ilma korral toimuvad tegevused Lennukitehases.

Noortepäeva tähistatakse alates 1999. aastast Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) algatusel juhtimaks tähelepanu noorte kaasamise ja noorsootöö võimalustele. Sündmuse korraldamist toetab Viljandi linn.

 

Tiina Tart

Viljandi Avatud Noortetoa juhataja

+372 5854 4849

tiina@sakalakeskus.ee

FB: https://www.facebook.com/ViljandiANT/