« Tagasi

Viljandi kutsub külalisi taas ula peale

Viljandi linnavalitsus korraldab kolmandat suve kampaaniat «Ula peal Viljandis», millega meelitatakse eestlastest turiste siinkandis puhkust veetma.

Linnavalitsuse avalike suhete ja turismiameti juhataja Krista Kulli sõnul soovitakse kampaaniaga pakkuda inimestele ideid Viljandis puhkuse veetmiseks. «Oleme viimastel aastatel märganud, et järjest enam leitakse Viljandi üles ka väljaspool suurüritusi. Ula peal kampaania mõte ongi just igapäevast Viljandit avastama kutsuda. Pakume välja asju mida teha ja näha, kuid samas ütleme, et Viljandis võib võtta vabalt! Kõik on piisavalt lähedal, et päevakava spontaanselt paika panna,» ütles Kull.

Terve suve jooksul on linna külalistel võimalik osa võtta külastusmängust, mis viib avastusretkele vanalinna. Peale 31. augustit loositakse kõigi osalenute vahel välja reis kahele Viljandisse. Mäng asub aadressil www.visitviljandi.ee/ulapeal.

Kolmapäeval jõudis Eesti Ekspressi lugejateni kaart, kus on märgitud Viljandi hotellid, söögikohad ja huvi pakkuvad kohad. Samuti leiab kaardilt soovitused, mida teha linnas kahe tunni, terve päeva või pikema puhkuse jooksul. Kaardid asuvad ka Viljandi majutuskohtades ja kohvikutes.

Viljandis toimuvaga ja põnevate paikadega saad lähemalt tutvuda aadressil www.visitviljandi.ee ning samuti Facebookis ja Instagramis.

Facebook: https://www.facebook.com/Viljandilinn/

Instagram: https://www.instagram.com/visitviljandi/

Lähemalt: avalike suhete ja turismiameti juhataja Krista Kull, telefon 435 4730, e-post krista.kull@viljandi.ee