« Tagasi

Viljandi linn ja maakond osalevad turismimessil

Sel nädalavahetusel osaleb Viljandi linn koos partneritega maakonnast turismimessil Tourest, kus ollakse väljas ühise visuaalse lahendusega.

Viljandimaa messialal tutvustavad ennast Viljandi linn, Grand Hotel Viljandi ja Park Hotell Viljandi, Aasa külalistemaja, Bonifatiuse Gild, Mulgi Kultuuri Instituut, Mulgimaa Väiketootjate Liit, Olustvere mõis, Suure-Jaani Muusikafestival, Põhja-Sakala aiad, Suure-Jaani Tervisekoda ja Toom Tekstiil.

Viljandi Turismiinfokeskuse infokonsultant Angela Aru ütles, et ettevõtjad tulevad messile oma parimate pakkumistega. «Eelnevate kogemuste põhjal on ilmselt enim oodatud hotellide teatripaketid. Üldmaterjalina jagatakse huvilistele maakonna uue kujundusega trükisooja kaarti ja sündmuste kava,» ütles Aru.

Maakonna messipinnal saab kõigil kolmel päeval proovida Olustvere mõisa leiba, Mulgi Pruulikoja õlut, Mulgi  krõpse ning Pajumäe talu juustu ja osta Toom Tekstiili voodipesu. Laupäeval piilub soovijate tulevikku Bonifatiuse Gildi ennustaja.

Viljandi linnapea Madis Timpson tunnustas ettevõtjaid, kes ühisel jõul messiala ära sisustasid. «Viljandi linn moodustab ümbritsevate piirkondadega turismisektoris ühtse terviku ja seepärast on loomulik, et ennast käiakse ka ühiselt tutvustamas,» sõnas linnapea.

Eesti suurim turismimess Tourest toimub 8.-10. veebruarini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Viljandi linna ja maakonna väljapanekut messil toetatakse PATEE programmist.

Lähemalt: Viljandi Turismiinfokeskuse infokonsultant Angela Aru, telefon 517 2442