Pressiteated

« Tagasi

Linnavalitsus kinnitas tänavate remondi kava

Viljandi linnavalitsus kinnitas 2020. aasta tänavate remondi kava, mille kohaselt investeeritakse linna kõnni- ja sõiduteedesse tänavu ligi 230 000 eurot ning tehakse 210 000 euro eest pindamis- ja asfalteerimistöid.

Linnapea Madis Timpsoni sõnul korrastab linn igal aastal suuremate tänavaehituste kõrval täiendavalt kõnni- ja sõiduteid. «Suurim tänavaehitus toimub tänavu kesklinnas Vabaduse platsi ümbruses, kuid linnaeelarves on veel ligi 230 000 eurot väiksemate, kuid samuti oluliste ehituste tarvis. Põhirõhk on suunatud lasteaedade ja koolide läheduses liiklusohutuse suurendamisele,» ütles linnapea.

Kava kohaselt ehitatakse välja kõnnitee Suur-Kaare tänaval Lõikuse-Paala tee vahelises lõigus, Kesk-Kaare tänava kõnnitee Paala tee-Kodu lõigus ning remonditakse Vaksali tänav Köstri-Paala tee lõigus ning 200 meetrit kõnniteed Jakobsoni kooli lähistel. Lisaks tõstetakse liikluskomisjoni ettepanekul ümber Kesklinna kooli väikese maja juures Kõrgemäe tänaval olev ülekäigurada.

Lisaks eelmainitule on linnavalitsusel plaanis teha 210 000 euro eest erinevaid pindamis- ja asfalteerimistöid mitmel pool linnas.

Lähemalt: teede spetsialist Heikki Teearu, telefon 435 4715, e-post heikki.teearu@viljandi.ee