Sotsiaalamet


Johan Laidoneri plats 5a

Sotsiaalameti põhimäärus

Sotsiaalkomisjoni põhimäärus

 

* Ametnikud, kelle juurde pole vastuvõtu aega märgitud, võtavad kodanikke vastu eelneva kokkuleppe alusel.

Ametniku nimi, ametikoht,

ametijuhend

Tegevusvaldkond, 

toimingud                 

Telefon, e-postiaadress, lisainfo

Livia Kask

ametijuhataja

Ameti juhtmine, sotsiaaltöö korraldamine.

+372 435 4766; +372 527 4959

livia.kask@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 3

N 15.00-18.00

Kai Jürmann

eestkoste ja hoolduse spetsialist

Täiskasvanute hooldekodusse paigutamine.

+372 435 4758; +372 5193 8320

kai.jurmann@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:
ruum 1

E, N 9.00-11.30; 13.30-16.00

Kati Puidet

eestkoste ja hoolduse spetsialist

Täiskasvanute eestkoste.

+372 5855 2558

kati.puidet@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 1

E 14.00-15.00

Silvi Reimann

puuetega inimeste hoolekande spetsialist

Hooldaja toetused, puudega inimeste nõustamine.

+372 435 4745; +372 5333 3227

silvi.reimann@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:
Ruum 1

E, N 9.00-11.30; 13.30-16.00
Ruum nr 1

Külli Frey

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused, raske ja sügavapuudega lapse lapsehoiuteenus.

+372 435 4760; +372 5347 7027

kylli.frey@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 4

E 9.00-11.30; N 14.00-18.00

Piret Kangur

lastekaitsespetsialist

Lastekaitsealased tegevused, puudega lapse hooldajatoetus, nelja ja enama lapsega perede õpilaste ühistrantspordi toetus.

+372 435 4728; +372 5333 2288

piret.kangur@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 6

N 14.00-18.00; R 9.00-11.30

Gaide Mikkor

toetuste spetsialist

Ühekordne sotsiaaltoetus, sünnitoetus,

toimetulekutoetust saanud pere lapse koolimineku toetus ja - koolilõpetamise toetus, riiklikud toetused, sotsiaaltöö infosüsteemid.

+372 435 4761; +372 5368 2821

gaide.mikkor@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 5

E, T, N 9.00-11.00; 13.00-16.00

Karin Kiis

toetuste spetsialist

Üliõpilaste sotsiaaltoetus, lasteaia toidutoetus, riiklikud toetused, sotsiaalkorterite taotlused, tööealiste täiskasvanute nõustamine, täiskasvanute varjupaigateenus.

+372 435 4759; +372 528 3723

karin.kiis@viljandi.ee

Kodanike vastuvõtt:

ruum 5

E, T, N 9.00-11.00; 13.00-16.00

Katreen Kasela

sotsiaaltöötaja

Alaealiste lastega perede toetamine ja juhendamine probleemide lahendamisel.

+372 53 32 35 30

katreen.kasela@viljandi.ee