Linnavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

   

Tegevusaruanne 2015

Tegevusaruanne 2016 

Tegevusaruanne 2017

Esimees: Rein Suurkask (EKRE)   
Aseesimees: Jaak Pihlak (ISAMAA)  
Liikmed:   Priit Kaup (KE)  
  Juhan-Mart Salumäe (SDE)  
  Tiit Jürmann (RE)  

Eelarve- ja arengukomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Helmut Hallemaa (KE)    
Aseesimees: Juhan-Mart Salumäe (SDE)    
Liikmed: Peep Aru (RE) Asendusliikmed: Innar Susi (RE)
  Rain Hüva (RE)   Maia Viikoja (RE)
  Eve Elken (RE)   Jana Pähklemäe (EKRE)
  Kaido Kivisild (EKRE)   Henn Sepp (ISAMAA)
  Harri Juhani Aaltonen (ISAMAA)   Tõnis Tiit (ISAMAA)
  Margus Keerutaja (ISAMAA)   Aivar Kaljusaar (ISAMAA)
  Jaak Sulg (ISAMAA)   Marko Mägi (SDE)
  Tonio Tamra (SDE)   Villem Varik (SDE)
  Andres Soosaar (SDE)   Randel Länts (SDE)
  Malle Vahtra (SDE)   Maiko Markus (SDE)
      Liis Aedmaa (SDE)
      Annika Lehesadu (KE)
      Aigar Ojamets (KE)
      Ado Tomson (KE)
      Mariliis Jakobson (KE)
       

Hariduskomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Tiit Jürmann (RE)    
Aseesimees: Juhan-Mart Salumäe (SDE)    
Liikmed: Anne Kaarmäe (KE) Asendusliikmed: Risto Kaljurand (RE)   
  Margit Suurmets (RE)   Aavo Palo (RE)
  Kalli Põld (RE)   Epp Välba (RE)
  Harri Künnapuu (EKRE)   Toomas Erik Anijärv (RE)
  Kristel Elmaste (ISAMAA)   Agda Grahv (ISAMAA)
  Anett Suits (ISAMAA)   Krista Kukk (ISAMAA)
  Kätly Soorm (ISAMAA)   Mirjam Tiitus (ISAMAA)
  Marko Mägi (SDE)   Margit Kirss (ISAMAA)
  Tonio Tamra (SDE)   Maarika Õmblus (SDE)
  Eero Järvekülg (SDE)   Peep Tobreluts (SDE)
      Riivo Neering (EKRE)
      Liia Ardel (KE)
      Annika Kiis (KE)
      Eha Puusild (KE)
       

Kultuurikomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Marko Tiitus (ISAMAA)    
Aseesimees: Liis Aedmaa (SDE)    
Liikmed: Valli Pang (KE) Asendusliikmed: Aivo Ilves (RE)
  Ruth Vaar (RE)   Mati Jürisson (RE)
  Matti Looga (RE)   Ott Ahonen (RE)
  Peeter Allikoja (RE)   Kert Kärner (RE)
  Riivo Neering (EKRE)   Jaana Hinno (RE)
  Agda Grahv (ISAMAA)   Rauno Põru (ISAMAA)
  Valter Vaha (ISAMAA)   Kätly Soorm (ISAMAA)
  Vallo Kirs (SDE)   Margit Kirss (ISAMAA)
  Terje Trochynskyi (SDE)   Anett Suits (ISAMAA)
  Veronika R. Linnupuu (SDE)   Gea Melin (SDE)
      Sirje Fedjuk (SDE)
      Kris Süld (SDE)
      Marika Palm (SDE)
      Tonio Tamra (SDE)
      Malle Allese (SDE)
      Raivo Sirelpuu (SDE)
      Pille-Riin Lillepalu (SDE)
      Peep Tobreluts (SDE)
      Tõnu Tubli (SDE)
      Arne Sammel (KE)
      Virve Vuntus (KE)
      Silvia Jürgens (KE)
      Voldemar Nikolajev (KE)
      Harri Künnapuu (EKRE)

Majanduskomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Tõnu Juul (RE)    
Aseesimees:      
Liikmed: Valli Veigel (KE) Asendusliikmed: Sirli Tallo (RE) 
  Priit Pramann (RE)   Reevo Maidla (RE)
  Taavi Kerner (RE)   Andres Alver (EKRE)
  Priit Raudla (ISAMAA)   Alger Tammiste (ISAMAA)
  Aivar Kaljusaar (ISAMAA)   Margus Keerutaja (ISAMAA)
  Tõnis Tiit (ISAMAA)   Allan Praats (ISAMAA)
  Urmas Suik (SDE)   Markus Peter Nagel (SDE)
  Marko Suvisild (SDE)   Voldemar Nikolajev (KE)
  Maiko Markus (SDE)   Aino Tuuling (KE)
  Vello Raja (SDE)   Zinaida Mosin (KE)
      Dimitri Oinas (KE)
       

Sotsiaalkomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Heiki Raudla (ISAMAA)    
Aseesimees: Tiit Jürmann (RE)    
Liikmed: Sirje Taalmaa (KE) Asendusliikmed: Keiron Golding (RE)
  Itta Arak (RE)   Keiti Piirisild (RE)
  Triinu Rõigas (RE)   Ene-Lya Akel (EKRE)
  Jana Pähklemäe (EKRE)   Ruuben Rahumets (SDE)
  Erika Kiviloo (ISAMAA)   Sirje Fedjuk (SDE)
  Ruth Sepp (ISAMAA)   Kelli Ilisson (SDE)
  Veronika R. Linnupuu (SDE)   Helmen Kütt (SDE)
  Ülle Lumi (SDE)   Sulev Tints (KE)
  Mare Hõbemäe (SDE)   Aita Soon (KE)
  Peep Raju (SDE)   Mare Mihkelson (KE)
       

 

Huvide deklaratsioonide kontrollimise komisjon

                                 Kord        
Esimees: Helir-Valdor Seeder  
Liikmed: Madis Timpson  
  Rein Suurkask  
  Ene Rink  
  Marika Aaso  
  Terje Metsanurm

 

 

   

Volitatud isik registrisse andmete kandmiseks:  Elika Vahter