Linnavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

   

Tegevusaruanne 2015

Tegevusaruanne 2016 

Esimees: Karl Õmblus (KE)   
Aseesimees: Jaak Pihlak (IRL)  
Liikmed:   Matti Looga (RE)  
  Malle Vahtra (SDE)  

Eelarve- ja arengukomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Jaak Sulg (IRL)    
Aseesimees: Randel Länts (SDE)    
Liikmed: Henn Sepp (IRL) Asendusliikmed: Mariliis Jakobson (KE)
  Aavo Soopa (IRL)   Sirje Taalmaa (KE)
  Randel Länts (SDE)   Riina Jõgila (IRL)
  Urmas Suik (SDE)   Margus London (IRL)
  Tonio Tamra (SDE)   Tõnis Tiit (IRL)
  Villu Maamägi (RE)   Vallo Kirs (SDE)
  Viktor Naanuri (RE)   Jaan Kree (SDE)
  Innar Susi (RE)   Mati Jürisson (RE)
      Malle Vahtra (SDE)
      Andrus Henga (RE)
     

Hariduskomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Madis Timpson (RE)    
Aseesimees: Juhan-Mart Salumäe (SDE)    
Liikmed: Urve Bergman (KE)                   Asendusliikmed: Kaido Paul (KE)        
  Ave Abroi (IRL)   Jaak Luhakooder (RE)
  Urmas Volmer (IRL)   Lea Elias (IRL)
  Veronika Raudsepp L. (SDE)  

Lilian Tambek (IRL)

  Eero Järvekülg (SDE)   Terje Trochynskyi (IRL)
  Kalli Põld (RE)   Piret Anier (SDE)
  Margit Suurmets (RE)   Kristjan Mändmaa (SDE)
  Ardo Agasild (IRL)   Signe Susi (SDE)
      Peep Tobreluts (SDE)
      Lii Susi (SDE)
      Martin Varsamaa (RE)

Kultuurikomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Kalle Jents (RE)    
Aseesimees: Marko Tiitus (IRL)    
Liikmed: Valli Pang (KE) Asendusliikmed: Sergei Kuzmitsev (KE)
  Agda Grahv (IRL)   Silvia Kaldma (KE)
  Aivar Trallmann (IRL)   Terje Trochinskyi (SDE)
  Malle Allese (SDE)   Allan Praats (IRL)
  Jaak Allik (SDE)   Kristi Ennemuist (IRL)
  Vallo Kirs (SDE)   Silvia Soro (IRL)
  Kristiina Alliksaar(RE)   Gea Melin (SDE)
  Ruth Vaar (RE)   Marika Palm (SDE)
      Adeele Sepp (SDE)
      Signe Susi (SDE)
      Veronika Raudsepp Linnupuu (SDE)
      Tonio Tamra (SDE)
      Leo Ariva (RE)
      Mikk-Mihkel Vaabel (RE)
      Kuuno Kuusik (IRL)

Majanduskomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Ülle Matsin (IRL)    
Aseesimees: Kalle Jents (RE)    
Liikmed: Liia Ardel (KE)         Asendusliikmed: Ado Tomson (KE)        
  Margus London (IRL)   Zinaida Mosin (KE)
  Peeter Kuusk (IRL)   Thea Leimann (IRL)
  Malle Vahtra (SDE)   Mati Tuuksam (IRL)
  Rein Toom (SDE)   Aavo Soopa (IRL)
  Marko Suvisild (SDE)   Andres Nuut (SDE)
  Aavo Palo (RE)   Juhan-Mart Salumäe (SDE)
  Enn Rõigas (RE)   Rait Märtin (RE)
      Kaido Kansi (RE)
      Kristi Piir (KE)
     

Sotsiaalkomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Tõnu Juul (RE)    
Aseesimees: Priit Kaup (KE)    
Liikmed: Heiki Raudla (IRL) Asendusliikmed: Katrin Kivistik (KE)        
  Krista Neering (IRL)                Sulev Tints (KE)
  Mati Tuuksam (IRL)   Mare Mihkelson (KE)
  Helmen Kütt (SDE)   Ingrid Sindi (IRL)
  Peep Raju (SDE)   Ruth Sepp (IRL)
  Ülle Lumi (SDE)   Erika Kiviloo (IRL)
  Triinu Priks (RE)   Ruuben Rahumets (SDE)
  Itta Arak (RE)   Kelli Ilisson (SDE)
      Heiki Järveveer (SDE)
      Mare Hõbemäe (SDE)
      Toomas Rohtla (RE)
      Triinu Rõigas (RE)
     

Õiguskomisjon

      Põhimäärus
Esimees: Jaak Pihlak (IRL)    
Aseesimees: Matti Looga (RE)    
Liikmed: Lea Saareoks (KE)  Asendusliikmed: Eha Puusild (KE)             
  Tõnis Tiit (IRL)   Tamara Rohtla (KE)
  Juhan-Mart Salumäe (SDE)   Karl Luht (IRL)
  Marko Suvisild (SDE)   Gert Elmaste (IRL)
  Madis Timpson (RE)   Peeter Kuusk (IRL)
      Liina Männiste (SDE)
      Mart Sikut (RE)

Huvide deklaratsioonide kontrollimise komisjon

                                 Kord        
Esimees: Tiit Jürmann (RE)  
Liikmed: Karl Õmblus (KE)  
  Ando Kiviberg (IRL)  
  Ene Rink  
  Marika Aaso  
  Terje Metsanurm

 

 

   

Volitatud isik registrisse andmete kandmiseks:  Elika Vahter

 

Tegevusaruanne 2015