Asutused

Viljandi linna hallatavad kultuuri- ja spordiasutused

Sakala Keskus
Aadress: Tallinna tänav 5, 71020
Telefon: 43 33 992; 59 180 003
E-post: info@sakalakeskus.ee
Kodulehekülg: sakalakeskus.ee
Arengukava
Direktor: Jaanus Kukk

 

Kondase Keskus (Sakala Keskuse struktuuriüksus)
Aadress: Pikk tänav 8, 71003
Telefon: 43 33 968
E-post: kondas@kondas.ee
Kodulehekülg: kondas.ee
Kuraator: Mari Vallikivi
 

Viljandi Avatud Noortekeskus (Sakala Keskuse struktuuriüksus)
Aadress: Hariduse 12a
Telefon: 43 33 991
E-post: noortekas@sakalakeskus.ee
Noorsootöö koordinaator: Ege Enok

 

Viljandi Linnaraamatukogu
Aadress: Tallinna tänav 11/1, 71012
Telefon: 43 38 660
E-post: raamatukogu@raamatukogu.viljandi.ee
Kodulehekülg: raamatukogu.viljandi.ee
Arengukava
Direktor: Reet Lubi

 

Viljandi Nukuteater
Aadress: Lossi tänav 31, 71004
Telefon: 43 34 295
E-post: nukuteater@viljandi.ee
Kodulehekülg: viljandinukuteater.ee
Direktor: Altmar Looris

 

Viljandi Spordikeskus
Aadress: Vaksali tänav 4, 71020
Telefon: 43 51 575; 43 33 622
E-post: spordikeskus@viljandi.ee
Kodulehekülg: viljandimaa.ee/spordikeskus
Arengukava
Direktor: Mati Jürisson

 

Viljandi Jäähall

www.viljandijaahall.ee

Viljandi linna kultuuri- ja spordiasutused

MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus
Aadress: Tasuja puiestee 6, 71011
Telefon: 43 42 050; 43 42 051
E-post: folk@folk.ee

Kodulehekülg: folk.ee

Juhataja: Tarmo Noormaa


SA Ugala Teater
Aadress: Vaksali 7, 71020
Telefon: 43 33 876
E-post: teater@ugala.ee
Kodulehekülg: ugala.ee
Juhataja: Kristiina Alliksaar

Viljandi Muuseum
Aadress: Johan Laidoneri plats 10, 71020
Telefon: 43 33 316
E-post: info@muuseum.viljandimaa.ee
Kodulehekülg: muuseum.viljandimaa.ee
Juhataja: Jaak Pihlak

Viljandi Jääväljak
Aadress: Puidu tänav 8, 71020
Telefon: 64 59 300
E-post: aivar@toomtekstiil.ee

OÜ Tennisekeskus
Aadress: Tartu tn 8, 71020
Telefon: 56 49 43 81
Kodulehekülg: viljanditennis.ee/hall


MTÜd, seltsid ja ühendused

MTÜ Meeskoor Sakala
Telefon: 5347 4306
E-post: sakalamk@hot.ee
Kontaktisik: Liisi Toomsalu

EELK Viljandi Pauluse Koguduse segakoor
Telefon: 5620 9483
E-post: kylli@kultuur.edu.ee
Kontaktisik: Külli Salumäe
 
Viljandimaa Ingeri-Soome Kultuuriselts
Telefon: 5084 601
E-post: valeriinkeri@hot.ee
Kontaktisik: Valeri Lukka
 
Ingeri-Soome Kultuuriseltsi segakoor Sävel
Telefon: 5044 317
E-post: valli.pang@mail.ee
Kontaktisik: Valli Pang
 
Seasaare Näitemängu Selts
Telefon: 5090 408
E-post: seasaare@gmail.com
Kontaktisik: Reet Raudsepp
 
Tantsu- ja Moekool Face
Telefon: 5297 922
E-post: hurma.kinnas@mail.ee
Kontaktisik: Hurma Kinnas-Naarits
 
Tantsurühm Mulgi Marid
Telefon: 5397 7233
E-post: maieroosimaa@hot.ee
Kontaktisik: Maie Roosimaa
 
Naisterühm Leola
Telefon: 5397 7233
E-post: maieroosimaa@hot.ee
Kontaktisik: Maie Roosimaa
 

Viljandi Kultuuriselts Koit
Telefon: 5147 428
E-post: viljandi.koit@gmail.com

Viljandimaa Kammerkoor
Telefon: 5222 395
E-post: toomasvoll@hot.ee
Kontaktisik: Toomas Voll
 
MTÜ Viljandi Naiskoor Eha
Telefon: 5257 551
E-post: estakvsld96@gmail.com
Kontaktisik: Eda Kivisild
 
Viljandi Helikunsti Seltsi Viljandi Linnakapell
Telefon: 5088 013
E-post: arnoanton1@gmail.com
Kontaktisik: Arno Anton
 
Tantsuklubi Linavästrik
Telefon: 5280 730
E-post: Andi Linn
Kontaktisik: andi.linn70@gmail.com
 
Klubi Elurõõm segatantsurühm
Telefon: 5394 8158
E-post: lehti.siimon@mail.ee
Kontaktisik: Lehti Siimon
 
Evestuudio
Telefon: 5176 773
E-post: eve@notafe.ee
Kontaktisik: Eve Noormets
 
Viljandi Keldristuudio
Telefon: 5669 3217
E-post: keldristuudio@hot.ee
Kontaktisik: Malle Saarelaid
 
Bonifatiuse Gild
Telefon: 4334 606
E-post: bonifatiusegild@gmail.com
Kontaktisik: Ülle Priks
 
Viljandimaa Rahvakunstiühing
Telefon: 5290 617
E-post: rahvakunst@hot.ee
Kontaktisik: Leida Mägi
 
Klubi Ajaratas
Telefon: 5172 067
E-post: sirjef@hot.ee
Kontaktisik: Sirje Fedjuk
 
Johann Köleri Fond
Telefon: 5515 932
Kontaktisik: Aate-Heli Õun
 
Slaavi Kultuuri Ühing
Telefon: 5190 3344
Kontaktisik: Tamara Kisseljova
 
Viljandi Huvikooli segarühm RU-LE-ME
Telefon: 5566 2408
E-post: maie5@hot.ee
Kontaktisik: Maie Tammemäe
 
S-Stuudio
Telefon: 5332 4508
E-post: sirli.mandma@gmail.com
Kontaktisik: Sirli Mändma
 
Tantsukool Dancecall
Telefon: 5900 7565
E-post: mtydancecall@gmail.com
Kontaktisik: Liisa London
 
Viljandi Invateater Karlanda
Telefon: 5270 588
E-post: iita@hot.ee
Kontaktisik: Itta Arak
 
Kalevite Kange Rahvas
Telefon: 5059 049
E-post: info@muinasmaa.ee
Kontaktisik: Mati Nuut
 
Viljandi Vanamuusika Festival
Telefon: 5665 9257
E-post: trall@viljandimaa.ee
Kontaktisik: Aivar Trallmann
 
Tantsuklubi Sakala
Telefon: 511 3875
E-post: msaarva@gmail.com
Kontaktisik: Maire Saarva
 
Viljandi Kitarrifestival
Telefon: 5079 909
E-post: ain.agan@ut.ee
Kontaktisik: Ain Agan
 
EELK Viljandi Jaani Kogudus
Telefon: 4333 000
E-post: viljandi.jaani@eelk.ee
Kontaktisik: Marko Tiitus
 
EELK Viljandi Pauluse Kogudus
Telefon: 4334 369
E-post: viljandi.pauluse@eelk.ee
Kontaktisik: Allan Praats
 
Viljandi Baptistikogudus
Telefon: 5534 536
E-post: info@vbk.ee
Kontaktisik: Aamo Remmel
 
Viljandimaa Vabatahtlike Keskus
Telefon: 5323 9347
E-post: info@vivak.ee
Kontaktisik: Helen Visnapuu


Spordiklubid

Viljandimaa Rattaklubi
Telefon: 510 7516
E-post: veiko@rattaklubi.ee
Kontaktisik: Veiko Šmidt
 
Viljandi Aerutamisklubi
Telefon: 5660 3941
E-post: kalevh@hot.ee
Kontaktisik: Kalev Heli
 
Viljandi Käsipalliklubi HC
Telefon: 518 3807
E-post: lembitnelke@hot.ee
Kontaktisik: Lembit Nelke
 
Viljandi Kergejõustikuselts Sakala
Telefon: 566 69 090
E-post: arutiit@gmail.com
Kontaktisik: Tiit Aru
 
Viljandi Spordiveteranide Koondis
Telefon: 5190 1730
E-post: tiina.varv@mail.ee
Kontaktisik: Tiina Värv
 
Viljandi Laskurklubi
Telefon: 516 5918
E-post: ellenk54@hot.ee
Kontaktisik: Ellen Kangilaski
 
Viljandi Lauatenniseklubi Sakala
Telefon: 504 6493
E-post: peeter.allikoja@gmail.com
Kontaktisik: Peeter Allikoja
 
SK Viljandi Volle
Telefon: 502 2375
E-post: margus@sovek.ee
Kontaktisik: Margus Keerutaja
 
Sulbgaplliklubi Viljandi Sulelised
Telefon: 5348 8126
E-post: sulelised@viljandi.net
Kontaktisik: Heimar Mirka
 
Viljandi Sõudeklubi
Telefon: 5648 3053
E-post: ruthvaar@gmail.com
Kontaktisik: Ruth Vaar
 
Motospordiklubi Nord
Telefon: 5622 2864
E-post: nordracing@hot.ee
Kontaktisik: Tõnis Laur
 
Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi
Telefon: 5288 441
E-post: raiko@jktulevik.ee
Kontaktisik: Raiko Mutle
 
Viljandi Maleklubi CC Fellin
Telefon: 5357 3000
E-post: chessclubfellin@gmail.com
Kontaktisik: Tanel Kuldsepp
 
Viljandi Mõttemängude Klubi
Telefon: 5647 1454
E-post: gert.elmaste@gmail.com
Kontaktisik: Gert Elmaste
 
Viljandi Suusaklubi
Telefon: 520 0389
E-post: tiit@viljandimaa.ee
Kontaktisik: Tiit Tammemäe
 
Tenniseklubi Fellin
Telefon: 5649 4381
E-post: ott@viljanditennis.ee
Kontaktisik: Ott Ahonen
 
Viljandi Maadlusklubi Tulevik
Telefon: 508 2972
E-post: valdeko@tulevik.ee
Kontaktisik: Valdeko Kalma
 

Viljandi Vee- ja Motospordiklubi
Telefon: 5342 7527
E-post: rome@dag.ee
Kontaktisik: Rome Arumaa

Tervisespordiklubi Joosu
Telefon: 510 7439
E-post: matito@hot.ee
Kontaktisik: Mati Tomson
 
Viljandi Saalihokiklubi
Telefon: 5331 4726
E-post: mail@viljandishk.ee
Kontaktisik: Hannes Ilves
 
Korvpalliklubi Sako
Telefon: 516 6968
E-post: igor@viljandimaa.ee
Kontaktisik: Igor Tavaste
 
Võimlemisklubi Meetrum
Telefon: 433 3533
E-post: ka.pete@hotmail.com
Kontaktisik: Urve Tamm
 
Orienteerumisklubi Lehola
Telefon: 518 6075
Kontaktisik: Urmas Müür
 
Ammuklubi Nool
Telefon: 5665 5699
Kontaktisik: Merike Kahk
 
Viljandi Kesklinnakooli Spordiklubi
Telefon: 514 2645
Kontaktisik: Viktor Müll
 
Viljandi Hokiklubi
Telefon: 5340 7930
E-post: marko@hkviljandi.com
Kontaktisik: Marko Kiivikas
 
Vastupidavusalade klubi Staier
Telefon: 43 92 476
E-post: ants.kuusik@staier.ee
Kontaktisik: Ants Kuusik
 
Viljandimaa Ratsaspordiklubi
Telefon: 505 8608
E-post: malln@hot.ee
Kontaktisik: Mall Normann
 
Viljandi Spordiklubi Taifu
Telefon: 510 5423
E-post: sktaifu@gmail.com
Kontaktisik: Viljar Kannel
 
Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Telefon: 5344 0747
E-post: aunevarik@hotmail.com
Kontaktisik: Aune Varik