Abi kodutöödes ja asjaajamisel

25.02.20

 

Lisaks Viljandi Päevakeskuse koduhooldusteenusele pakuvad linnas teenust ka: 

 

* MTÜ Teeme ja Viljandi Maanaiste Ühendus (VMNÜ) on koos moodistanud VMNÜ grupi "Koduseltsiline". Grupp pakub seltsilise teenust (seltsidaam + koduabiline). Täpsem info MTÜ Teeme koduleheküljelt.  

 

* MTÜ Helpific viib kokku puudega abivajajad ja vabatahtlikud abistajad. Eelkõige on see mõeldud ühekordsete lühiajaliste abisoovide täitmiseks, näiteks saab abiline aidata minna arsti juurde, käia poes või ka minna kaasa kontserdile. Täpsem info MTÜ Helpific koduleheküljelt.

 

* Vanora on noorte poolt loodud õpilasfirma, mille eesmärgiks on luua sild noorte ja vanemaealiste vahel. Vanora pakub tööd aktiivsetele noortele, kes aitaksid eakaid igapäevastes toimetustes, et muuta eakate elu lihtsamaks ja elurõõmsamaks. Täpsem info Vanora koduleheküljelt.

 

* Introne OÜ Pärnu koduabiteenused pakuvad oma teenuseid (täiskasvanute ja eakate kodune päevane hooldamine) Viljandi linnas, kui on kliente ka Uusnas, siis on võimalik ka neile abi pakkuda. Täpsem info Introne OÜ Pärnu koduleheküljelt: Introne OÜ Pärnu.